BOYTRANS SÜRÜCÜ AKADEMİSİ İLK MEZUNLARINI VERDİ

Erciyes Anadolu Holding bünyesinde lojistik alanında hizmet veren Boytrans, tır şoförlüğü mesleğine ilgi duyanlar için düzenlediği Boytrans sürücü akademisinin ilk mezunları için tören düzenledi.
Boytrans’ın sektördeki nitelikli sürücü sorunlarının önüne geçmek için hayata geçirdiği Boytrans sürücü akadamisi; dorse eğitimi, yasal mevzuat eğitimi, teorik eğitim, yardımcı şoför eğitimi ve pratik eğitim konu başlıklarını kapsayan teorik ve pratik eğitimlerini tamamlayan sürücüler için mezuniyet töreni düzenledi.
Düzenlenen törende sertifika ve hediyelerini takdim eden Boytrans
Genel Müdürü Köksal Doğru, ‘’ Sektörümüzdeki şoför meslek elemanı ihtiyacını karşılamak için başlattığımız sürücü akademimiz bugün ilk mezunlarını verdi. Tır şoförlüğü mesleğine ilgi duyan gençlerimiz 4 aylık zorlu ve detaylı bir eğitim sürecinin ardından teorik ve pratik sınavları başarıyla tamamlayarak Boytrans Lojistik filosunda işe başlıyorlar. Bu projemizle sektörümüzde tır şoförü olarak çalışmak isteyen gençlerimize iş ve meslek edindirmekle beraber, sektörümüzün bu kritik meslek grubundaki eleman sorununun da önüne geçmeyi hedefliyoruz. ‘’ dedi.
Boytrans Sürücü Akademisi Projesi ile nitelikli tır sürücüsü olarak sektörde çalışmak isteyen adaylara hem meslek edindirmek hem de sektörde son yıllarda yaşanan sürücü sıkıntısının önüne geçmek hedefleniyor.
Boytrans Sürücü Akademisine katılmak için [email protected] adresine doğum tarihi, ikamet adresi, eğitim, ehliyet ve iletişim bilgilerini içeren bir e-posta gönderilmesi yeterli.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

KABLO SEKTÖRÜNÜN LİDERİ HES KABLO VE ERCİYES ÇELİK HALAT İLE BİZİM MENKUL DEĞERLER SATIŞA ÇIKTI!

KABLO SEKTÖRÜNÜN LİDERİ HES KABLO VE ERCİYES ÇELİK HALAT SATIŞA ÇIKIYOR! Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, …


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427