Asena İlgün’den ilk deneme kitabı: Hak ettiğini yaşamaz herkes

Genç yazarlar arasına Asena İlgün’de ilk deneme kitabı ‘Hak ettiğini yaşamaz herkes’ ile katıldı. Asena İlgün, ilk kitabını ve denemesini özetlerken şunları söyledi.
“Artık yaşayıp gördüklerimizden ders almış birisiyiz. Yok öyle kimseye körü körüne inanmak. Sorgulamadan, sırf seviyor diye şüphesiz güvenmek. Bir hayalin peşine takılıp kör olmuşçasına uzun uzun düşlemeyeceğiz artık yanlış insanlarla bir şeyleri.En çok da artık yürümüyoruz sonu olmayan o yollarda. Düştük, belki de çok kez düştük ama hiç bu kadar güzel kalkmamıştık canımıza tak edip en son düştüğümüz bu yerden.Teşekkür ederim, çünkü beni büyüten acı tecrübeleri “sayenizde” biriktirdim. Hak ettiğini yaşamaz herkes ama nasılsa bir gün alır hayattan hak ettiğini…”

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Kayseri, UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı Ulusal Listesi’ne kabul edildi

Kayserie Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri’nin bir başarısına daha dikkat çekti. Büyükkılıç ‘Bu başarı …