AKP’li Nevşehir Belediye başkanı Rasim Arı istifa mı etti?

Partisi ile uyumsuzluğu olduğu yolunda  açıklamalar yapılan, bir süre önce  Kayseri Büyükşehir belediye başkanı Memduh Büyükkılıç’a ‘Erciyes’i elinizden alırım’ şeklinde esprili sözleri ile gündeme oturan AK Partili Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’nın sağlık sorunlarını bahane ederek partisinden istifa ettiği öne sürülürken bu konuda  resmi bir açıklama yapılmadı, başkan ise  dikkat çeken bir video paylaştı. Arı,  paylaştığı videoda AKP logosu ve bayrağına yer vermezken “Ben bu şehre, bu şehrin her bir ferdine kurban olurum. A grubunun B grubunun değil herkesin başkanıyım. Bu şehir için kendimi feda etmeye hazırım”dedi ve Gazapizm’in “Unutulacak dünler yaşanılacak günler var” şarkısıyla birde mesaj verdi. Arı’nın istifasının kesinleşmesinden sonra açığa alınıp alınmayacağıda merak ediliyor.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Dursun Ataş: Ekonomik sıkıntılar had safhada ama hükümet 3 maymunu oynuyor

İYİ PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ DURSUN ATAŞ: YETKİLİLERİ GÖREVE ÇAĞIRIYORUM -TÜRK MİLLETİ’NİN BAŞI SAĞOLSUN -EKONOMİK SIKINTILAR …