2022’NİN EN İYİLERİ BELLİ OLDU

2022’NİN EN İYİLERİ BELLİ OLDU
Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’nin geleneksel olarak düzenlediği “KGC Medya Yarışması” sonuçlandı.
7 dalda 60’a yakın eserin katıldığı yarışmada dereceye girenler belli oldu.
Jüri Başkanlığını Cemiyet Başkanımız Metin Kösedağ’ın yaptığı toplantı Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Sosyal  Tesisleri’nde gerçekleştirildi.
Öte yandan ödül töreni 30 Kasım  2023 Perşembe günü saat  17:00’de Kayseri Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilecektir.
Tüm yarışmacı ve ödül kazananları tebrik ederim.
İŞTE DERECEYE GİREN YARIŞMACILLAR
HABER (YAZILI-GÖRSEL)
DERECESİ
ADI SOYADI
KURUMU
BİRİNCİ
Reşat ÖZDEMİR
Hunat TV
İKİNCİ
M.Zahid TÜZGÜN
Anadolu Ajansı
ÜÇÜNCÜ
Gülşen BÜYÜKÇEKİÇ
Kayseri Anadolu Haber
RÖPORTAJ-ARAŞTIRMA-İNCELEME-MAKALE
DERECESİ
ADI SOYADI
KURUMU
BİRİNCİ
Dilek BAYRAM
Kayseri Anadolu Haber
İKİNCİ
Beyza Nur AÇIKGÖZ
Hunat TV
ÜÇÜNCÜ
Buse TEMİRCAN
Gazete ERÜ
MANSİYON
Öner ÇALIŞ
haberyenigündem.com
 
TV HABER PROGRAMCILIĞI
DERECESİ
ADI SOYADI
KURUMU
BİRİNCİ
Yalçın YOLDAŞ
TV 1
İKİNCİ
Beyza AYDOĞDU
TRT Haber
ÜÇÜNCÜ
Şevket TEKİN
Kay TV
MANSİYON
Nurhan BAYRAM
Anadolu NET TV
SPOR HABERİ (YAZILI-GÖRSEL)
DERECESİ
ADI SOYADI
KURUMU
BİRİNCİ
Güngör GÖRDEN
Hunat TV
İKİNCİ
S.Sermin POLAT
Serbest
ÜÇÜNCÜ
Enes Melih ELİAÇIK
Furkan Radyo
FOTOĞRAF
DERECESİ
ADI SOYADI
KURUMU
MANSİYON
Serap KAYHAN
Hunat TV
MANSİYON
Huzeyfe ULU
TV Kayseri
SAYFA DÜZENİ (MİZANPAJ)
DERECESİ
ADI SOYADI
KURUMU
BİRİNCİ
Volkan TÜRKMEN
Kayseri Anadolu Haber
İKİNCİ
Muhammed KÖSEDAĞ
Kayseri Anadolu Haber
ÜÇÜNCÜ
Selma KAN
Kayseri Anadolu Haber
RADYO PROGRAMCILIĞI
DERECESİ
ADI SOYADI
KURUMU
MANSİYON
Selda AVCI
Furkan Radyo

KESOB Başkanı Odakır’dan basın mensuplarına tebrik mesajı

Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Şeyhi Odakır, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Medya Yarışması’nda dereceye girip ödüllendirilen basın mensuplarını tebrik ederek, “Şehrimizin gözü, kulağı olan emektar basın mensuplarımızı kutluyorum” dedi.

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’nin geleneksel olarak düzenlediği “KGC Medya Yarışması” sonuçlandı. 7 dalda 60’a yakın eserin katıldığı yarışmada dereceye giren basın mensuplarının belli olduğu açıklandı.

“BASIN MENSUPLARIMIZ, ONORE EDİLMEYİ HAK EDİYORLAR”

KESOB Başkanı Şeyhi Odakır, yarışmanın sonuçlanması ve dereceye giren basın mensuplarının belli olmasının ardından bir tebrik mesajı yayımladı. Başkan Şeyhi Odakır, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Kayseri Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen KGC Medya Yarışması sonuçlandı ve dereceye giren basın mensupları belli oldu. Kayseri, basın tarihi açısından zengin ve köklü bir geçmişe sahiptir. Geçmişten bugüne basın, kamu yararı gözeterek vatandaş adına faaliyetlerini yürütüyor. Şehrimizin tanıtımına, sesinin duyurulmasına, olumsuzlukların düzeltilmesine büyük katkılar sağlıyor. Basın mensuplarımız, demokrasimizin vazgeçilmez bir unsuru olarak görevlerini yapıyorlar. Yaptıkları haberlerle kamuoyunu bilgilendiriyor, yeri geldiğinde bir noktaya dikkat çekip uyarıyor düzeltilmesine vesile oluyorlar. Gece gündüz demeden, mesai gözetmeden, sektörün farklı kesimlerinde emek sarf eden, işini layıkıyla yapmaya büyük özen gösteren basın mensuplarımız onore edilmeyi her zaman için hak ediyorlar. Bu kapsamda düzenlenen yarışmaların anlamlı olduğunu düşünüyorum. Bu vesileyle, öncelikle esnaf ve sanatkarlarımızın sesi olan, şehrimizin gözü kulağı olan, yarışma sonucunda dereceye girip ödüle layık görülen emektar basın mensuplarımızı kutluyorum. Her yarışmanın bir sıralaması ve derecelendirmesi elbette olacaktır. Yarışmaya katılan veya katılmayan, dereceye girememiş olan basın mensuplarımıza da ayrıca teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Yarışmanın düzenlenmesi ve yürütülmesinde emeği geçen KGC Başkanı Sayın Metin Kösedağ başta olmak üzere herkese teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.”

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

TÜRKİYE’DE YILIN OTOMOBİLİ BELLİ OLDU

Otomotiv Gazetecileri Derneği (OGD) üyesi 63 gazetecinin oylarıyla; TÜRKİYE’DE YILIN OTOMOBİLİ “Togg T10X” Seçildi Otomotiv …


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420