2 bin eğitimci sinema etkinliğinde buluştu

Eğitimciler sinema etkinliğinde bir araya geldi. Eğitim Bir Sen Kayseri 1 Nolu Şube sinema etkinliği düzenledi. Yarıyıl tatilinde başlayan etkinliğe 2 bin eğitimci katıldı. Yarı yıl tatilinde öğrenciler çeşitli etkinliklerle kültürel gelişmelerine katkı sağlarken eğitimciler de sinemada farklı bir etkinlikle yorgunluk attılar.

Eğitim bir Sen Eğitim ve Sosyal İşlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Latif Küçük yaptığı açıklamada çok büyük emeklerle çocuklarımızı geleceğe hazırlayan öğretmenlerimiz dört ay boyunca çok yoruldular, biz de Eğitim Bir Sen Kayseri 1 Nolu Şube olarak Türkler Geliyor filmini tüm üyelerimizle birlikte seyretme programı düzenledik, üyelerimiz sinema etkinliğimize yoğun ilgi gösterdiler, onlara teşekkür ediyoruz, ifadelerini kullandı.

Eğitim Bir Sen Kayseri 1 Nolu Şube Başkanı Aydın Kalkan da yaptığı açıklamada, eğitimciler çok yoğun ve disiplinli bir süreçten çıkmıştı, ara tatilde eğitimcilerimize bir kültür hizmeti sunmak istedik, dedi. Aydın kalkan açıklamasını şu şekilde sürdürdü: Biz sendika olarak milletimizin mili  ve manevi değerlerinin yaşanması ve aktarılması için çaba sarf ediyoruz, dedi.

Kalkan, Türkler Geliyor filmi ecdadımızın Balkanlarda yapmış olduğu mücadeleleri anlatan güzel bir film. Üyelerimize program duyurumuzu mesaj yoluyla ilettik, isteyen üyelerimize bilet temin ettik, üyelerimiz de sinem etkinliğimize büyük teveccüh gösterdi. Böylece eğitimcilerimiz farklı ve bizce önemli bir etkinlikle yorgunluk atmış oldu. Eğitimcilerimizi şiddetle değil böyle güzel etkinliklerle kamuoyunun gündemine taşımak çok daha güzel, dedi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Tomarzalı Öğrenciler, “Bugün Harçlığım Depremzede Kardeşlerime” Kampanyası ile Örnek Davranış Sergiledi

Tomarza İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kurt, ilçe milli eğitim müdürlüğü okullarında gerçekleştirilen ”Bugün harçlığım …

%d blogcu bunu beğendi: