YRP il divan toplantısı yapıldı

Yeniden Refah Partisi (YRP) Kayseri İl Başkanlığı Eylül ayı il divan toplantısını yaptı.

Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanlığı her ay düzenli olarak yaptığı il divan toplantısını bu ay pandemi nedeniyle sınırlı katılım ile İl Başkanlığı binasında, MKYK üyesi ve Teşkilatlardan sorumlu Başkan Yardımcısı Yahya Coşkunsu’nun katılımı ile gerçekleştirdi. Maske hijyen ve mesafeye dikkat edilen toplantıda teşkilatın durumu ve çalışmalar değerlendirildi. İlçe ve Birim Başkanlarının değerlendirmeler yaptığı toplantı da pandemi sürecinde yeni çalışma ve teşkilatlanma modelleri masaya yatırıldı. Coşkunsu nun adalet vurgulu , İl Başkanı Narin’in ise kardeşlik ve beraberlik vurgulu konuşma yaptığı toplantı ülke için iyi dilek temennileri ile sona erdi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Ataş, yayıncılıkta yapılan hülleyi Meclise taşıdı

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, yayıncılıkta yapılan hülleyi Meclis gündemine taşıdı. Milletvekili Ataş, “RTÜK’ün …