YEDİKAYA VE YÖNETİMİNDEN MHP’YE İADE-İ ZİYARET

Yapılan Kayseri Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası seçimlerinde güven tazeleyen Ali Yedikaya ve yönetimi MHP İl Başkanlığı’na iade-i ziyarette bulundu.

Kayseri Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Yedikaya ve yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Adnan İncetoprak’a iade-i ziyarette bulundu.

Ziyarette konuşan MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak, Ali Yedikaya ve yönetimini tebrik ederek, “Güven tazelemek çok önemli. Yeniden hizmet etmek için üyelerinizin başındasınızb Her zaman sizlerin yanındayız ve destekçiniziz. Rabbim yeni dönemde başarılı hizmetler nasip ederek sizleri mahçup etmesin” diye konuştu.

3 yıllık bir süreci tamamlayarak yeni bir 3 yıllık sürece girdiklerini ifade edene Kayseri Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Yedikaya, “Yeni dönemde katkı ve desteklerinizi bekliyoruz. Taleplerimiz çoğu zaman Kayseri ile alakalı oluyor ama bakıyoruz ki sonrasında Türkiye’ya mal olmuş oluyor. Bu da bizi mutlu ediyor. Buralara aday olmak, çalışmak ve faydalı işler yapmak çok önemli” dedi.

Ziyaret, karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasının ardından son buldu.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

Kayseri’deki Kooperatif Mağdurları AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş ile buluştu

AK Parti Kayseri İl Başkanlığı tarafından düzenlenen İl Danışma Meclisi Toplantısına katılmak üzere Kayseri’ye gelen …


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420