Vali Gökmen Çiçek Gençler ve Milli Sporcularla buluştu

Vali Gökmen Çiçek, önceki dönem Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Vali Yardımcısı Mehmet Sadık Tunç, Talas Kaymakamı Yaşar Dönmez ve il protokolü ile birlikte Talas Gençlik Merkezi’nde incelemelerde bulunarak, gençlik merkezinde yapılan faaliyetler hakkında bilgi aldılar.

Her fırsatta gençlerimizle ve sporcularımızla bir araya gelen Vali Çiçek, yapılan incelemelerin ardından gençlerimizle keyifli bir sohbet gerçekleştirdikten sonra Talas Gençlik Merkezi’nden ayrıldı.

 “Vali Çiçek Milli Sporcularımızla Bir Araya Geldi”

Vali Gökmen Çiçek, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi (TOHM) ve Sporcu Eğitim Merkezi’nde (SEM) milli sporcularımızla bir araya geldi.

“İnşallah Şanlı Türk Bayrağımızı Göndere Çektirdiğiniz Günlere Şahit Oluruz”

Yarışmalara hazırlanan sporcularla sohbet eden Vali Çiçek, sporun ve sporcunun her zaman yanında olacağını ve destekleyeceğini belirterek; “Sizler bizim için değerlisiniz sizlerin pırıl pırıl yüzünü görmek bizlerin memlekete karşı çalışma azmimizi artırıyor. İnşallah Kayseri de çalıştığım süre içerisinde sizlerin başarılarınız ve Şanlı Türk Bayrağımızı göndere çektirdiğiniz günlere şahit oluruz.” dedi.

Vali Çiçek, Milli Sporcularımızla hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nden ayrıldı.

 

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

FUTBOLDAKİ EKSİLERİMİZ+ARTILARIMIZ VE BİLMEDİKLERİMİZ…

İlhan KARAÇAY yazdı: *Dünyanın en iyi ve yetenekli milli takımına sahibiz… *Bu takımı yönetemiyoruz ve …


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420