Vali Çiçek’e Ziyaretler Devam Ediyor

12.05.2022 Tarih ve 2022/209 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile ilimize atanan ve 18.05.2022 tarihinde görevine başlayan Vali Gökmen Çiçek’e ziyaretler tüm hızıyla devam ediyor.
Yoğun gündeminin arasında gece 24:00’e kadar misafirlerini ağırlayan Vali  Gökmen Çiçek, il dışından gelen misafirlerinin yanı sıra, kamu kurum ve kuruluşlarının bölge ve il müdürleri ile Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlarımızı kabul ediyor.
04 Eylül 2022 Salı Günü Vali Gökmen Çiçek, Mülkiye Başmüfettişi Mustafa Yaman, Dünya Gençlik ve Spor Federasyonu Kayseri İl Başkanı İlker Hamurcu, Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle il Müftüsü Yusuf Akkuş, Kayseri Bölgesi Brezilya Fahri Konsolosu Ömer Tosun, Oğuz Boyları Derneği Başkanı Öcal Arslankaya’yı makamında kabul etti.
Vali Gökmen Çiçek, “Kayseri bizim gözbebeğimiz, Kayserimiz için gece gündüz demeden çalışıyoruz, mesai mefhumu gözetmeden çalışmaya devam edeceğiz.”  dedi
Vali Gökmen Çiçek’in kabulleri ve iade-i ziyaretleri önümüzdeki günlerde devam edecek

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu ----- Davut Güleç Kimdir ? -----

Göz Atabilirsiniz.

Varol: Bugün sayısı gittikçe artan kadına şiddet olayları hepimizi derinden üzmektedir

MMO Kayseri Şube Başkanı Süleyman Varol, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü …

BAŞKAN ESAT ÖZTÜRK 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, 24 Kasım Öğretmenler Gününü pasta ikramı yaparak kutladı. Başkan Esat …