Ürgüp’te Başkan Aktürk’den Pazar Esnafı ve vatandaşlara Çorba İkramı

NACİ İŞLER/ÜRGÜP/NEVŞEHİR

Belediye Başkanı Mehmet Aktürk ‘Ürgüp Halk Pazarı Esnaflarımız ve hemşehrilerimizle sohbet ediyor, soğuk havada muhabbetimiz gibi içimizi ısıtacak çorba ikramında bulunuyoruz’ derken yapılan sürpriz çorba ikramı memnunlukla karşılandı ancak kapalı pazar isteği öne çıktı. 

Başkan Aktürk’den, Pazar Esnafı ve Pazar Alışverişi Yapan Vatandaşlara Çorba İkramı

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, soğuk havada haftalık Pazar ihtiyaçlarını karşılayan vatandaşlar ile Pazar esnafına çorba ikramında bulundu. Pazarcı esnafı ve vatandaşlarla Pazar alışverişinde sohbet ederek istek ve dileklerini dinleyen Başkan Aktürk, daha sonra Pazar esnafı ve vatandaşlara sıcak çorba dağıttı. Başkan Aktürk; “Ürgüp Halk Pazarında esnaflarımız ve hemşehrilerimizle sohbet ediyor, soğuk havada muhabbetimiz gibi içimizi ısıtacak çorba ikramında bulunuyoruz” dedi.

Ürgüp’te vatandaş ve pazarcı esnafı ise sıcak  çorba ikramını memnunlukla karşılarken  ‘sadece kış mevsiminde üşümeden “yazın ise sıcaktan bir insan gibi hizmet verilmesi için kapalı sebze pazarı istiyoruz’ diyor.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

AK Parti Develi Seçim Ofisi Açılışı, Çamurdan elektrik üretimi, Turizm’ Vurgusu, Yeni Proje tanıtımı, OSB fabrika ziyareti, Engelsiz Çocuk Evleri,

Develi AK Parti Seçim Ofisi Açılışı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ata toprağı …