Taner Yıldız’ın ayağı alçıya alındı

Ak Parti Milletvekili ve önceki dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı olan Taner Yıldız’ın, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un katıldığı kura çekiminde ayağı incindi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un da katıldığı, Melikgazi Belediyesi’nin Kâzım Karabekir Mahallesi’nde başlattığı Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında tamamlanan 6 bloktan oluşan  208 dairenin kura çekimi ve anahtar teslim törenine katılan, Taner Yıldız talihsiz bir kaza geçirdi. Ayağında incinme meydana gelen Yıldız’ın, ayak tarak kemiğindeki ezilme nedeniyle  bir hafta alçıda kalacağı belirtildi.

Ayak tarak kemiğinde et ezilmesi olduğu tespit edilen Taner Yıldız, programların ardından hastanede tedavi altına alındı ve ayağına alçı ile koruma uygulandı. (Haber: Canan BAYRAM- Samed Aydın SUN/Kayseri Star Haber)

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

MHP’li Özdemir kırsalda yaşanan su sıkıntısını Meclis gündemine taşıdı

Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, yaz aylarının gelmesiyle beraber Kayseri’de kırsal yerlerde bulunan bazı mahallelerde yaşayan …