ŞEHZADE MARKET’İN 47. ŞUBESİ ERCİYESEVLER’DE AÇILDI

Şehzade Market’in 47. Şubesinin açılışı için program düzenlendi. Erciyesevler Mahallesi 30 Ağustos Bulvarı’nda bulunan şubenin açılışına MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak, SGK İl Müdürü Hacı Ali Hasgül ve Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ayşe Ak katıldı.

Programın açılışı Mehter Takımı ile yapıldı. Programın açılış konuşmasını yapan Şehzade Grup Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin KILIÇ, yeni açılan şubesiyle büyüme hedeflerine bir adım daha yaklaştıklarını belirtirken konuşmasına; “Biz Kayseri’de doğduk, büyüdük ve Kayseri’de gelişmeye devam ediyoruz. Yatırımlarımızı Kayseri’de yapmaya devam ederek şehrin ekonomisi ve istihdamına katkıda bulunmaya devam edeceğiz” şeklinde devam etti.

Selahattin Kılıç’ın konuşmasının ardından Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ayşe Ak da konuşma yaptı. Konuşmasına Şehzade Grup’un müşteri memnuniyeti esaslı çalıştığını belirterek başlayan Ak; “Bu başarının tesadüf olmadığını düşünüyorum. Çalışanına değer veren, onların hak ve hukukunu gözeten işverenlerle, emeğini esirgemeden özveriyle çalışan emekçi kardeşlerimizin birlikteliği ile bu başarının, büyümenin devam ettiğini gözlemliyoruz” dedi.

Son olarak konuşmasını yapmak için kürsüye gelen SGK İl Müdürü Hacı Ali Hasgül; “47 kere maşallah 47. Şubemizi açtık. 900 çalışanımız var, büyük bir çoğunluğu kadın ve bu yıl size en fazla kadın işçi istihdamı sağladığınız için ödül verdik. Bu güzide kurumun nice şubeler açmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kurdele kesme faslından sonra açılan mağazada birbirinden farklı yüzlerce ürün bölge halkının hizmetine sunuldu.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu ----- Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

TÜKONFED BAŞKANVEKİLİ ‘BLACK FRİDAY’ İNDİRİMLERİNE KARŞI UYARDI: YALANCI İNDİRİMLERE DİKKAT!

Tüketici Konfederasyonu (TÜKONFED) Başkanvekili Avukat İbrahim Güllü, Samimi Haber YouTube yayınında katıldığı programda her yıl …