SALİH ERTEN ANAOKULU İÇİN PROTOKOL İMZALANDI

Hayırsever Mehmet Akif Erten desteği ile Yeşilhisar ilçesi Kılcan Mahallesine yapılacak olan 6 derslikli Salih Erten Anaokulu için Valimiz Gökmen Çiçek ile hayırseverimiz arasında protokol imzalandı.

Valilik Makamında gerçekleştirilen protokol imza töreninde Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan, İl Milli Eğitim Müdürü Ayhan Teltik, hayırseverler ve diğer ilgililer hazır bulundu.

“Yeşilhisar bizim göz bebeğimiz”

Protokol imza töreninde konuşan Vali Çiçek, hayırsever Mehmet Akif Erten’e teşekkür ederek, “Memleketine özellikle vefa borcu olarak gördüğü ve gerçekten de Yeşilhisar’ın ihtiyacı olan Anaokulunu yapıyor olmasında dolayı çok mutluyum. Yeşilhisar bizim göz bebeğimiz. Dün oradaydım, oradaki çocukların en güzel şekilde okumasını sağlayacak bütün imkanların içerisinde olması beni çok mutlu etti. Hem size hem de ailenize sonsuz teşekkür ediyorum. İnşallah hayırlarınız hayat boyu devam eder.” dedi.

“Bu protokolün benim için ayrı bir önemi var”

Vali Çiçek, Kayseri’ye geldiği andan itibaren ilk imzaladığı protokol olduğunu ifade ederek, “Benim için de ayrı bir önemi var. Benim hatıratımda da önemli bir yer edinecek. Kayseri’de hayırsever ile imzaladığım ilk protokol oldu.” dedi.

Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan ilçelerin kalkınması için bu yapısal eserlerin önemli olduğunu ifade ederek, içinde yetişecek olan gençlerimizin ilçemize, şehrimize ve ülkemize hayırlı hizmetler verecek nesiller olmasını diledi.

Hayırsever Mehmet Akif Erten ise, bir gün haberlerde Sayın Cumhurbaşkanımız anaokulu oranını artıracağız dediğini duyduğunu ve ondan sonra kafasında bu işin canlandığını belirtti.

Vali Çiçek’in konuşmasının ardından protokol için karşılıklı imzalar atıldı.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

KAYÜ’de “Dumansız Kampüs”e Doğru İlk Adım Atıldı, ERÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde Mezuniyet Sevinci

KAYÜ’de “Dumansız Kampüs”e Doğru İlk Adım Atıldı Kayseri Üniversitesi’nde (KAYÜ) Dumansız Kampüs Yönergesi çerçevesinde kampüs …


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420