OSB’ler mesleki eğitimin irtibat noktası

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında gerçekleştirilen iş birliği protokolü kapsamında Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Mesleki Eğitim Merkezi İrtibat Bürosu açıldı. Açılış, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Ankara-Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nden katılımıyla ve Türkiye genelinde gerçekleştirilen programla eş zamanlı yapıldı.

Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Mesleki Eğitim Merkezi İrtibat Bürosu’nun açılışı Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nde gerçekleştirildi. Açılışa Kayseri OSB Bölge Müdür Yardımcısı Ali Kulak, Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ramazan Güneş, Müdür Yardımcısı Mustafa Yaman ve Okul Öğretmeni Nihat Altınay katıldı. Seyyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, açılan irtibat bürosu kanalıyla sanayide staj gören öğrencileri takip edecek ve sanayicilerle mesleki eğitim konusunda görüş alışverişinde bulunacak.

BAŞKAN YİBUR ANKARA’DA

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yibur da, Kayseri OSB Bölge Müdürü Fatih Gözel ile birlikte Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Ankara’da gerçekleştirilen programa iştirak etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye genelindeki OSB’lerde yer alan Mesleki Eğitim Merkezi İrtibat Bürolarının toplu olarak açılışını gerçekleştirdi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Karne günü törenler, mesajlar ve açıklamalar

VALİ ŞEHMUS GÜNAYDIN VE BAŞKAN MEMDUH BÜYÜKKILIÇ MİNİKLERE KARNE DAĞITTI Kayseri Valisi Şehmus Günaydın ile …