Önce Gaziler günü sonra 2. HİBM Komutanına ziyaret

19 Eylül Gaziler Günü covid 19 önlemleri çerçevesinde kısıtlı olarak kutlandı.  Vali Şehmus Günaydın, Büyükşehir belediye Başkanı  Memduh büyükkılıç, Garnizon Komutanı Tuğgeneral  Haldun Taşan , Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kayseri İl Temsilcisi Osman Balcı ve STK temsilcileri ile yapılan törende çelenk konuldu, saygı duruşunda bulunuldu.Vali Günaydın ve başkan Büyükkılıç, Türk milleti için gazilik ve Şehitliğin, Vatan, millet, devlet ve bayrağın önemini tekrarladı.

Törenden sonra Başkan Büyükkılıç 2.Hava İkmal Bakım Merkezi ve Garnizon  Komutanı, Fabrika Müdürü Hava Tuğgeneral Haldun Taşan’ı makamında ziyaret etti.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Tehlikeli ırk köpek besleyenlere ceza yağdı

Yapılan ihbarlar neticesinde Kayseri Kocasinan ve Melikgazi İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalanan tehlikeli köpek …