Öksüt madencilikten pandemi ile mücadele için 3 araç hibe edildi

Develi Belediyesi ve Öksüt Madencilik işbirliği ile Covid 19 salgınıyla mücadele kapsamında Develi Devlet Hastanesine destek sağlamak amacıyla 3 adet filyasyon aracı İl Sağlık Müdürlüğüne törenle teslim edildi.

Kayseri il Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli, kendilerine Develi ilçesinde her zaman destek olan  Öksüt madenciliğe teşekkür etti. Benli ‘ Develi İlçemizde “Evde Sağlık Hizmetleri”ni desteklemek adına geçen sene Müdürlüğümüze hibe edilen hasta nakil aracının ardından bu kez de pandemi ile mücadele kapsamında 3 adet araç daha veren Öksüt Madencilik Yönetim Kuruluna, bu zorlu süreçte göstermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ederim’ dedi.

Öksüt Madencilik önünde gerçekleşen anahtar teslim törenine Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, Öksüt Madencilik Ülke Müdürü David Alen Bickford, Operasyon Direktörü Nizamettin İnsel, Dış İlişkiler Müdürü Olgun Otyakmaz ve Develi protokolü katıldı. Evde Sağlık Hizmetlerini desteklemek adına sene başında hibe edilen Hasta NakilAracının ardından bu kez de Covid 19’la mücadele kapsamında Öksüt Madencilik’le birlikte filyasyon aracı desteği sağladıklarını belirten Cabbar Başkan “Böylesi bir süreçte duyarlılık göstererek hastanemize olan desteklerinden dolayı Öksüt Madencilik yöneticilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi. İl Sağlık Müdürü Benli de Develi Belediyesi ve Öksüt Madenciliğe anlamlı desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti. Öksüt Madencilik yöneticileri de Develi Belediyesine teşekkürlerini ileterek Develi için önem ve aciliyet arz eden durumlarda her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirttiler.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Şehir Hastanesini üzen ölüm

Kayseri Şehir Hastanesi kalp damar cerrahisi polikliniğinde veri hazırlama olarak görev yapan 42 yaşındaki  Gazi …