ÖĞRETMENLER VE ÖĞRENCİLER KIŞ ETKİNLİKLERİNDE BULUŞTU

Erkilet’te gençler kış etkinlikleri ile hem eğlendi hem öğrendi. Anadolu Gençlik Derneği Erkilet Temsilciliği tarafından gerçekleştirilen etkinliklerde gençler yaşıtları ile birlikte keyifli anlar geçirdi.

AGD Erkilet Temsilcisi Mahmut Sami Durmaz, “AGD Erkilet kış etkinlikleri sona erdi. Dönem içi yapacağımız etkinliklerin hazırlıklarına başladık. Güzel bir dönem oldu. Gençlerimiz hem öğrendi hem eğlendi. Yaşıtları ile güzel vakit geçirdiler. Toplumumuzun geldiği noktada gençler yoğun ders ortamından nefes alacakları bir yer arıyor ancak bulamıyorlar. Biz bunu sağlamanın peşindeyiz. Hem masa tenisi, konsol oyunlarımız ile dernek merkezimizde keyifli vakit geçiriyor hem de geziler, ziyaretler ile dernek dışı faaliyetlerimizi icra ettik. ‘Gencin süsü güzel ahlaktır.’ düsturuyla manevi gelişimlerini de destekliyoruz. Öğretmenlerimizle sıklıkla görüşerek doğru eğitimleri kendilerinin vermelerini sağlıyoruz.” dedi.

Mahmut Sami Durmaz, “Biz müminler yaratılış amacımızın iyilik ve güzelliklerin, adalet ve hakkaniyet anlayışının dünyaya hâkim olması için çaba sarf ediyoruz. Gençleri maddi ve manevi sorumluluklarının farkında; tarihine, çağına ve yarınlara duyarlı; kardeşliğin, merhametin, sevginin ve iyiliğin yaygınlaştırılmasında emek sahibi; adaletin tesisinde kararlı; bilgili, inançlı ve çalışkan bir sorumlu fert haline dönüştürmenin gayreti içerisindeyiz. Ara tatil faaliyetlerimiz sona erdi ancak etkinliklerimiz ile yıl boyunca bir arada olmaya devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mahmut Ak, KAYÜ OSB MYO’da İncelemelerde Bulundu

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mahmut Ak, Kayseri Üniversitesi’ndeki ziyaret programı kapsamında …