Muzaffer Pala Türk Büro-Sen Kayseri Şube Başkanlığına adaylığını açıkladı

Muzaffer Pala, düzenlediği basın toplantısı ile Türk Büro-Sen Kayseri Şubesi’nin, 20 Kasım Cumartesi günü gerçekleşecek genel kurulunda, şube başkanlığına adaylığını açıkladı.

Düzenlenen basın toplantısında, görevlerinin kamu görevlilerinin hakkını korumak olduğunun bilincinde olduğunu belirten Muzaffer Pala; “20 Kasım Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz Türk Büro-Sen Kayseri Şubemizin Genel Kurulu’nda şube Başkanlığı için aday olduğumu siz değerli üyelerimiz ile paylaşmaktayım. Mevcutta Teşkilatlanmadan Sorumlu Şube Başkan Yardımcısı olarak görev aldığım sendikamızın daha iyi noktalara gelmesi için bu yola çıkmış bulunuyorum. Öncelikle belirtmek isterim ki; Kamu görevini hakkıyla ifa eden siz değerli üyelerimize hizmet ediyor olmanın haklı gururunu yaşamaktayım. Bu haklı gururun kaynağı sizlerden aldığımız temsil yetkisidir. Asli görevimizin, sendikamız ve genel merkezimizin politikalarına uygun olarak tüm yaptırım ve kamuoyu gücümüzü kullanarak sizlerin hakkını korumak ve sizleri en üst noktada savunmak olduğunun bilincindeyiz. Bizler ülkesine ve milletine bağlı insanlarız. Her birimiz için devletimiz kutsaldır. Bizler bu kutsal devletin birer sancaktarı, milletimizin hizmetkârıyız. Bu bilinçle sizlere hizmet etmek boynumuzun borcudur ve bizlere şeref vermektedir. Yüce Türk Milleti’nin bir ferdi, bir kardeşiniz olarak üstün çaba, gayret ve fedakârlığı göstereceğimizi bu satırlarımı sonlandırırken bir kez daha sizlere beyan ediyorum. 20 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirecek olduğumuz Genel Kurulumuzda, toyumuzda desteklerinizi bekliyor sizleri en derin sevgi ve muhabbetle selamlıyorum” dedi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

YRP’den duyarlılık mesajı, SP’den Millet partisine taziye ziyareti

YRP il başkanı Önder Narin, enerji arzı ile ilgili duyarlılık mesajı yayımladı Yeniden Refah Partisi …