Milletvekili Nergis’den Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis Atçı, AK Parti İl gençlik kolları başkanlığı görevine getirilen Furkan Mert Şimşek’ e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis Atçı, bir dizi ziyaretler için Kayseri’de idi. Dün üç bakanımız ile birlikte programlara katılan Milletvekili Hülya Nergis Atçı, bakanlarımızın Kayseri’den ayrılması ile birlikte ziyaretlerine devam etti. Kadın Kolları Başkanı Emine Timoçin ile birlikte ziyaretlerini sürdüren Atçı, bugünde AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığına getirilen Furkan Mert Şimşek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette bir konuşma yapan Milletvekili Hülya Nergis Atçı, ‘’gençler geleceğimizdir. Vatan ve Milletimize hizmet etme şuuru ile Allah rızası için çalışan gençlerimize teşekkür ediyorum. Bu bir Bayrak yarışıdır. Yeni göreve getirilen Furkan Mert Şimşek kardeşime ve ekibine de başarılar diliyorum. Allah hepinizden razı olsun dedi.

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Mert Şimşek’te ‘’Milletvekilimizin bizleri ziyaret etmesi ekibimi ve beni ziyadesi ile memnun etti. Bizde yeni devraldığımız bu bayrağı daha ileri seviyelere taşımak amacı ile var gücümüzle çalışacağız ifadelerini kullandı.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Dursun Ataş: Ödenekleri kesilen yandaş vakıf ve dernekler, gözlerini Kayseri’ye dikti

İYİ Parti Kayseri milletvekili Dursun Ataş, ‘yandaş dernek ve vakıf’ dediği iktidara yakın Sivil toplum …