MEHMET METİN ÖZEN MİNİKLER TAEKWON DO ŞAMPİYONASI

KAYSERİ TAEKWONDO İLTEMSİLCİSİ  ÖZBEN ŞİMŞEK, MEHMET METİN ÖZEN MİNİKLER TAEKWON DO ŞAMPİYONASININ TAMAMLANDIĞINI AÇIKLADI.

Özben Şimşek “20 Taekwon-do Kulübümüzden 124 bayan, 96 erkek Sporcusu İle katıldıgı Mehmet Metin Özen müdürümüz anısına düzenlediğimiz Minikler Taekwondo il şampiyonası öncesinde Rahmetli Müdürümüzü Antrenörlerimiz ile birlikte Ebedî istirahat hanesinde kabri başında Dualarla Andık,  Daha sonra İncesu ilçemizde Gençlik ve Spor ilçe müdürlüğü Spor Salonunda Adına Düzenlediğimiz Minikler Taekwondo şampiyonasına İlçe kaymakamı, İlçe milli eğitim müdürü, Gençlik ve Spor il müdürü İncesu gençlik ve Spor İlçe müdürümüz ile birlikte katılım sağladık. Şampiyonaya katılan tüm Kulüblerimize Antrenör lerimize ve sporcularımıza Misafirlerimize Teşekkür ediyorum” dedi.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

Kayserispor: 1 -Antalyaspor: 1

STAD: rhg Enertürk Enerji HAKEMLER: Direnç Tou-nusluoğlu, Ali Tuna, Mehmet Akıncık MONDİ HOME KAYSERİSPOR: Bilal, …