KSMMO’da kadının iş hayatını iyileştirme ve destekleme etkinliği

Kadın İşbirliğini Geliştirme Derneği Başkanı Dr. Sema Karaoğlu, Kayseri Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’nda Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, kadınların iş hayatındaki yeri, geliştirmek ve daha iyi dayanışma içinde olunması için  bazı sivil toplum kuruluş temsilcileri ile değerlendirme faaliyetinde bulunduklarını açıkladı.
Karaoğlu ‘8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Haftası etkinlikleri kapsamında bugün Kayseri Mali Müşavirler Odasının ev sahipliğinde Kadının iş hayatının içinde ve temsil noktalarındaki varlığını, iyileştirmek, geliştirmek ve bu gelişimin yollarını diğer kadınlara da öğretmek amacıyla, kadınların her alanda dayanışma içinde olmasını teşvik etmek ve desteklemek üzere bir kültür etkinliği yapıldı. Uzun zamandır bu kadar keyf aldığım bir ortam daha olmamıştı dersem yalan olmaz.. Kitap söyleşisini gerçekleştiren “Babasının Kızı Olmak” isimli kitabın yazarı sayın Hülya Argunşah hocama teşekkür ediyorum. Etkinliği yapan Oda başkanı sayın Ali Yedikaya’ya KSMMMO Saymanı sayın Derya Çopuroğlu’na , açılışta Nazım Hikmet Ran’dan o güzel sesi ile okuduğu şiirle güne anlam katan sayın Yavuz Özbek’e ve emeği geçen bugün toplantıya değer katan katkı sunan herkese teşekkür ediyorum’ dedi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Selcan Asyalı’dan “Anlatmak Güç”

“Seni Severdim”, “Helal Et”, “Zor Gibi”, “Anladım ki” gibi şarkılarıyla milyonlarca dinleyiciye ulaşan son dönemin …