“Kocasinan’ı canlandıracağız”

DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen, gerçekleştirecekleri projelerle ilçeyi canlandıracaklarını ifade etti.
Kocasinan ilçesinin diğer ilçelere nazaran gelişme konusunda geride kaldığını söyleyen DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen, “İlçemizde sorumluluk alanımızda sanayi sitelerimiz bulunuyor. Gerçekleştireceğimiz çalışmalarla buraları daha cazip ve konforlu bir hale getireceğiz” diye konuştu.
Besicilik alanında ilçenin bir merkez konumunda olduğunun altını çizen Türkmen, hayvancılık alanında destekleme projeleri gerçekleştireceklerini belirterek şunları söyledi:
“Besicilikle uğraşan ilçe sakinlerimize yapacağımız projelerle destekler vereceğiz. Sıkıntılarını çözmek için çalışacağız. Kadınlarımızın iş hayatına atılması, meslek sahibi olması, çağın gelişen teknolojilerine adapte olabilmeleri için gerçekleştireceğimiz projelerle ekonomiye daha çok katkı sağlamalarının önünü açacağız.
Uzun bir süredir gelişme, hizmet, destekler ve sosyal yaşam alanları konusunda geride kalan Kocasinan ilçemizi DEVA partisi olarak bir cazibe merkezi haline getireceğiz. İlçemiz, yatırımlarla, projelerle ve etkinliklerle canlanacak ve daha yaşanılır bir hale gelecek. Hizmet alanında adaleti sağlayarak en ücra köşelere kadar konforu yayacağız” ifadesinde bulundu.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

İYİ PARTİLİ SEDAT KILINÇ DAR GELİRLİ VATANDAŞLARA BAHÇELİ EV MÜJDESİ VERDİ

İYİ Parti Melikgazi Belediye Başkan Adayı Sedat Kılınç, seçim öncesi projelerini açıklamaya devam ediyor. Sedat …