Kayseri’de uyuşturucu ticaretine operasyon, 1 gözaltı

Kayseri Emniyet  Narkotik Suçlarla Mücadele Şube ve İstihbarat Şube müdürlüğü görevlilerince yapılan ortak çalışmalarda U.K. isimli şahsın uyuşturucu madde ticareti yaptığı bilgisi alındı.

Bunun üzerine şahsın adresi tespit edilerek yapılan aramada 680 gram Metamfetamin maddesi, 1 adet hassas terazi, 2 adet ruhsatsız ev tüfeği ve 12 adet kartuş, 1 adet ruhsatsız tabanca ve 12 adet fişek, 1 adet uyuşturucu paketlemek için rulo folyo suç unsurları ele geçirildi. Olay ile ilgili 2 şüpheli şahsa işlem yapıldı, U.K isimli şüpheli şahıs ise uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan gözaltına alındı.

*NARKOTİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ*

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Kocasinan da kentsel dönüşüm ve engelleri aşan başarı

KOCASİNAN’DAN UĞUREVLER’E DEĞER KATAN KENTSEL DÖNÜŞÜM Vizyon projelerini bir bir hayata geçiren Kocasinan Belediye Başkanı …