Kayseri’de kurban kesim ücretleri açıklandı

Türkiye Kasaplar Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Kayseri Kasaplar ve Besiciler Başkanı Adnan Aydın kurban kesim fiyatlarını açıkladı.

Aydın “Kurban Bayramında Kurban kesim fiyatları yönetim kurulumuz tarafından belirlenmiş olup buna göre büyükbaş hayvan kesip yüzüp dört parçaya ayırma işlemi için 750 TL, büyük baş sade baş kesimi 250, TL Küçük baş kesip yüzüp dört parçaya ayırma işlemi için 150 TL, küçük baş sade baş kesim 50.TL olarak karar verilmiştir. Bu vesile yaklaşan Kurban Bayramı hayırlara vesile olmasını ve şu salgın hastalıktan ülkemiz bir an önce kurtulmasını temenni ederim” dedi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Müsilajın Donanma gemilerine etkileri araştırılıyor

Deniz Kuvvetleri Komutanlığımız, Marmara Denizi’ni saran müsilajın (deniz salyası) donanmadaki gemilere olası etkilerini belirlemek için …