Kayseri’de, 5 ton kaçak tütün, 10 milyon makarona 4 gözaltı

Kayseri’de gerçekleştirilen operasyonda, 10 milyon boş makaron ve 5 ton kaçak tütün ele geçirildi, 4 kişi gözaltına alındı.

Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesine bağlı  ekipler, Kayseri’ye son dönemde özellikle Mersin ve Adana’dan makaron ve tütün getirildiği bilgisi üzerine geniş çaplı soruşturma sonrası operasyon yaptı. Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi’nde bir depoya yapılan operasyon sonucu, depo ve depo önündeki bir kamyonda 10 milyon boş makaron ile 5 ton kaçak tütün ele geçirildi. Kamyon şoförü ile birlikte 4 kişi yakalandı. Soruşturma çok yönlü devam ediyor.

 

 

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Kayseri dahil 8 ilde ‘veri avı’ operasyonu: 12 gözaltı

Aralarında Kayseri’nin de bulunduğu  8 ilde düzenlenen ‘veri avı’ operasyonunda, vatandaşların kullanıcı bilgilerini ele geçiren …