Kayseri Yüksek öğretim ve yardım vakfı olağan genel kurulu yapıldı

Kayseri Yüksek Öğrenim ve Yardım Vakfı 2020 Yılı Olağan Genel Kurulu yapıldı. Genel kurulda Vakfın mevcut Yönetim Kurulu oy birliği ile yeniden göreve seçildi.

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) Mühendislik Fakültesi Konferans Salonunda pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen genel kurula Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Yüksek Öğrenim ve Yardım Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı ve NNYÜ Mütevelli Heyet Başkanı Mustafa Nevzat Özhamurkar, NNYÜ Rektörü Prof. Dr. Kerim Güney, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy ve Vakıf üyeleri katıldı.

Gündem maddelerinin görüşülerek oy birliği ile karara bağlandığı genel kurulda Mustafa Nevzat Özhamurkar, Nurettin Özgen, Mahmut Özbıyık, Gönen Gürler, A. Suat Altmışyedioğlu, Hüseyin Mercan, Ertuğrul Büyüknalbant, Ali Rıza Hasoğlu ve Sadullah Çetin’den oluşan Kayseri Yüksek Öğrenim ve Yardım Vakfı’nın mevcut Yönetim Kurulu oy birliği ile yeniden göreve seçildi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

NNYÜ’nün Hukuk Fakültesi’nin temel atma çalışmalarına destek sözü

Başkan Büyükkılıç, “O bizim boynumuzun borcu” diyerek Hukuk Fakültesi’nin temel atma çalışmalarına destek sözü verdi. …