Kayseri için gök gürültülü sağanak yağış ve dolu uyarısı

Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü / Bölge Tahmin ve Uyarı Merkezi, 9 Haziran  saat 12.00-23.00 arası Kayseri ve çevresi için Gök Gürültülü Sağanak Yağış ve Yer Yer Dolu uyarısında bulundu.

Uyarıda “Yapılan son değerlendirmelere göre; yarın (Cuma) Kayseri genelinde beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların yerel olarak kuvvetli olacağı tahmin edildiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir. Ani Sel- Su Baskını – Yıldırım- Yerel Dolu Yağışı- Ani kuvvetli rüzgar- Ulaşımda Aksamalara karşı Oluşması muhtemel risklere karşı tedbirli ve dikkatli olunması’ denildi.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu ----- Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

“65 yaş üstüne ücretsiz taşıma kalkmasın, sınırlandırılsın”

Tüm Özel Halk Otobüsleri Birliği’nin 65 yaş üstü vatandaşları ücretsiz taşımama kararını değerlendiren Dünya Yaşlılık …