KAYHAKDER ve Kayseri Genç Refah’tan sokak hayvanlarına yem

Kayseri HayvanlarıKoruma Derneği (KAYHAKDER) ve Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Gençlik Kolları sokak hayvanlarını bu zorlu kış şartlarında aç kalmamaları için doğal hayata yem ve pay bırakarak destek oldu.

KAYHAKDER üyesi Mehmet Uzel, dernek olarak bu ağır kış şartlarında  kırsal kesimlerde aç kalan sokak hayvanlarının beslemelerini unutmayarak  sağladıkları  pay ve kemikleri arazilere bıraktıklarını açıkladı. Uzel, özellikle  aç kalan yaban ve yırtıcı hayvanların şehirlere inmemesi için dağlık ve tepelik arazilere yem bıraktıklarına dikkat çekti.

Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin,  Gençlik Kolları teşkilat başkanı Mustafa Narin ve partililer etkili olan kar yağışı sonrasında soğuk havada yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları için seferber oldu.  Sahipsiz hayvanların yoğunlukla bulunduğu kırsal alanlarda  yiyecek dağıtımı yaptılar. Daha öncede ağaç dikme , hayvan besleme ve zor durumdaki ailelere iaşe dağıtımı gibi faaliyetler gerçekleştiren Gençlik Kolları siyasal çalışmalarının yanısıra bu tarz faaliyetlerle de dikkat çekiyor.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

İncetoprak’tan 3 Mayıs milliyetçiler, Varol’dan Türkçülük günü mesajı

MHP İL BAŞKANI ADNAN İNCETOPRAK’TAN 3 MAYIS MİLLİYETÇİLER GÜNÜ MESAJI Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl …