Kadir Türkmen Sivaslılar Derneği’nde projelerini anlattırken ‘Her derde Deva olacağız’ dedi, Kocasinanlılardan ‘Unutulduk’ isyanı

Türkmen, “Her derde DEVA olacağız”
DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen, Kocasinan için hazırladıkları projelerle her derde ‘DEVA’ olacaklarını söyledi.
Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Kocasinan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen, Kayseri Kafkas Derneği’ni ziyaret etti. Burada Dernek Başkanı Nurşah Özyürek ile istişarelerde bulunan Kadir Türkmen, derneğin yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Kocasinan bölgesinin kültürel zenginlikler içerdiğini ifade eden DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen, hazırladıkları projelerle derneklerin etkinliklerini ve faaliyetlerini daha etkin bir şekilde gerçekleştirmelerine olanak sağlayacaklarını ifade etti. Türkmen, Kocasinan’daki kültürel zenginliklerin düzenlenecek olan festivallerle hem ülke içinde hem de ülke dışında tanıtılmasını sağlayacaklarını belirterek, “Her hizmet ve yatırımda olduğu gibi kültürel etkinlikler konusunda da büyük bir eksikliğin hissedildiği Kocasinan bölgesinde kültürel ve turistik faaliyetlere ağırlık verilerek ilçenin ülke ekonomisine katkı sağlamasının önünü açacağız” diye konuştu.
Dernek faaliyetleri hakkında bilgiler veren Kayseri Kafkas Derneği Başkanı Nurşah Özyürek, DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen’e çalışmalarında başarılar diledi.

Kadir Türkmen Sivaslılar Derneği’nde projelerini anlattı

DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen, Sivaslılar Derneği’nde Kocasinan için gerçekleştireceği projeleri anlattı.
Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Kadir Türkmen, Sivaslılar Derneği’nde, başkan Mustafa Tek ve dernek üyeleri ile bir araya geldi. Dernek üyelerinden Kocasinan’ı daha modern ve yaşanılır bir hale getirmek için destek isteyen DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen, “Yıllardır merkez ilçe olmasına rağmen hak ettiği hizmet ve yatırımları alamayan Kocasinan’ı gerçekleştireceğimiz projelerle cazibe merkezi haline getireceğiz” diye konuştu.
Türkmen, sanayi siteleri, tarım ve hayvancılık projeleri, sosyal yaşam alanları, her mahalleye modern çocuk parkları, kadınların ekonomiye daha güçlü şekilde destek vermesi için gerçekleştirmeyi düşündüğü projelerle ilgili olarak Sivaslılar Derneği’nde üyelere ayrıntılı bilgiler verdi.
DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı Kadir Türkmen, Kocasinan ilçesinin sorunlarını bildiklerini ve bu sorunları birlikte çözebileceklerini ifade etti.

Kocasinanlılardan ‘Unutulduk’ isyanı
Türkmen, “Herkes aynı kalitede hizmet almayı hak ediyor”
DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen, seçim çalışmalarında vatandaşların ‘Unutulduk’ isyanlarına şahit olarak, göreve geldiklerinde sorunların çözüleceği sözünü verdi.
DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen, Talatpaşa Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Burada imar, taziye evi, doğalgaz ve asfalt sıkıntısı çeken vatandaşlar, “Kayseri’de şehrin merkezindeyiz ama doğalgazımız yok. Cenazemiz olduğu zaman taziye evi ve cenaze çadırı konusunda sıkıntı çekiyoruz” diye isyan etti.
Kocasinan ilçesinin belediyenin hizmetlerinden ve yatırımlarından mahrum bırakıldığını ifade eden DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen, seçildiği takdirde ilk olarak doğalgaz konusunda yardımcı olacaklarını ve imar sorunlarının çözüleceği sözünü verdi.
Mahalleler özelinde projeler geliştireceklerini de açıklayan Türkmen, “İmar düzenlemeleri ile vatandaşların mağduriyetlerini gidererek ilçeye konfor kazandıracağız. Hizmet adaletsizliğini bitirerek sorunları kökten çözeceğiz. Her bir vatandaşımız aynı kalitede hizmet almayı hak ediyor.
Vatandaşlarımızın mutlu anında olduğu gibi acı zamanlarında da yanlarında olacağız. Her mahalleye bir taziye evi yapacağız ve cenaze çadırı konusunda bir sıkıntı yaşanmayacak. Cenazesi olan ailelerimiz acılarını yaşarken yemek ve çadır derdine düşmeyecek. Vatandaşımızın derdine DEVA olarak taziye evi yaparak cenaze yemeği hizmetini biz vereceğiz” diye konuştu.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

İYİ PARTİLİ SEDAT KILINÇ DAR GELİRLİ VATANDAŞLARA BAHÇELİ EV MÜJDESİ VERDİ

İYİ Parti Melikgazi Belediye Başkan Adayı Sedat Kılınç, seçim öncesi projelerini açıklamaya devam ediyor. Sedat …