Kadın yolcunun çantasında 967 gram bonzai, 3 gözaltı

Kayseri Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı narkotik timlerin Ankara karayolu uygulama noktasında yaptıkları operasyonda, 967 gram bonzai ele geçirildi, biri kadın3 kişi gözaltına alındı.

Narkotik Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü koordinesinde yapılan çalışmalarda; yolcu otobüsüyle bir şahsın  uyuşturucu madde getireceği bilgisi alındı. Bunun  üzerine, Ankara yolu uygulama noktasında durdurulan otobüste yolcu olarak bulunan   bir kadının çantasında 967 gram sentetik cannabinoid (bonzai) ele geçirildi.

Uyuşturucu maddeyi alacak şahısların tespit ve yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalarda; 2  erkek şahıs, bir adet hassas terazi ve iki fişek metamfetamin maddesi  ile yakalandı. Yakalanan 3  şahıs hakkında “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan adli işlem başlatıldı.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Kayseri’de, Jandarmadan uyuşturucu operasyonu

İl Jandarma Komutanlığınca yürütülen asayiş faaliyetleri kapsamında; uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan şahısların tespitine yönelik …