İYİ PARTİLİ YÜCEL’E DERTLENEN EMEKLİ: VALLAHİ 19-20 SENEDİR BEN HEP BUNA VERDİM BU DÖNEM VERMEYECEĞİM

SABAH KALKIYORUM ZAM AKŞAM YATIYORUM ZAM

Her fırsatta vatandaşların sorunlarını dertlerini dinleyen İYİ Parti’nin Kayseri’de tanınmış isimlerinden Kazım Yücel bu sefer Hunat bölgesi olarak bilinen yerde emekli vatandaşlarla sohbet etti. Yücel’e sorunlarını dile getiren bir emekli “Biz memnun değiliz ben AK Partiliyim şimdiye kadar hep AK Parti’ye oy verdim bu sefer vermeyeceğim.” İfadelerini kullanarak tepkisini dile getirdi.

HER GÜN ZAM ZAM ZAM

İyi Partili Kazım Yücel’e dert yanan emekli bir vatandaş “Biz memnun değiliz ben AK Partiliyim şimdiye kadar hep AK Partiye oy verdim bu sefer vermeyeceğim. Ben 2.500 TL emekli maaşı alıyorum 1.500 TL kira veriyorum. Her gün zam zam zam! Sabah kalkıyorum benzin 22 lira kalkıyorum 23 lira kalkıyorum 24 lira nereye kadar gidecek bu. Artık dur demesi lazım. Madem Cumhurbaşkanlığı sistemi varsa tek başına iktidarsın elini vursana, bir şeyler yapsana.”  şeklinde tepkisini dile getirdi.

HİÇ HAYRA GİTMİYOR

Vatandaş, “Vallahi çok zor Allah sonumuzu hayır getirsin. Hiç hayra da gitmiyor vallahi zor geçimimizi yapıyoruz. 500 lira veriyorum hanıma pazara gidiyor fileyi doldurmadan geliyor. Biz emeklilerin maaşına 200 lira zam veriyor kendi maaşına 20 bin -30 bin zam koyuyor. Sana yetmiyorsa bana nasıl yeter bende insanım. Benim oyumla Cumhurbaşkanı olmuşsun. Bu emekliler ne yapıyor! Yarın seçim var bu emekliler vermez ki! VALLAHİ 19-20 SENEDİR BEN HEP BUNA VERDİM BU DÖNEM VERMEYECEĞİM! Kusura bakmasın Cumhurbaşkanı buramıza geldi artık.” dedi.

AZ KALDI

İYİ Partili Kazım Yücel dertlerini anlatan vatandaşlara “AZ KALDI İyi Partinin iktidarında tüm sorunlara çözümler üretilecek, adaletle özgürleşen bir Türkiye’ye az kaldı.” ifadeler kullandı.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

Kayseri’deki Kooperatif Mağdurları AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş ile buluştu

AK Parti Kayseri İl Başkanlığı tarafından düzenlenen İl Danışma Meclisi Toplantısına katılmak üzere Kayseri’ye gelen …


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420