İYİ Partili Genişer: Serbest eczacıları ve çalışanlarını unutmayalım

 İYİ Parti Kayseri Çevre, sağlık ve insan hakları politikaları başkanı Uzman eczacı Mehmet Genişer, Serbest eczacıların  ve eczane çalışanlarınının unutmamamasını istedi, şunları söyledi.

“Sağlık bakanı Sn. Fahrettin Koca’nın da belirttiği üzere şehrimiz vaka sayısında artışta maalesef en ön sıralarda. Elbette hep beraber önlemleri artıracağız, tedbirleri alacağız Ama Sağlık hizmeti sunulan eczanelerimizde bu zorlu süreçte  7 gün 24 saat hizmet kalitesi düşmüyorsa çalışanlarımızın verdiği emek ve özveriyi unutmamamız gerekiyor. Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi büyükşehirlerde olduğu gibi ilimizde de Eczacılarımız ve Eczane çalışanları için ulaşımın ücretsiz olması gerekmektedir. Bunun için başta belediye başkanımız olmak üzere yetkilileri göreve davet ediyorum.”

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Ataş, yayıncılıkta yapılan hülleyi Meclise taşıdı

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, yayıncılıkta yapılan hülleyi Meclis gündemine taşıdı. Milletvekili Ataş, “RTÜK’ün …