İYİ Parti ‘Kayseri Ekonomiyi konuşuyor’la cezalı şehri anlatacak

İYİ Parti tarafından Kayseri Kadir Has Kongre Merkezi’nde ‘Kayseri ekonomiyi konuşuyor’ panelini çeşitli kesimlerden çok sayıda  davetlinin katılımı ile gerçekleştirecek.

Panele, İYİ Parti TBMM Grup Başkanı ve Bursa Milletvekili Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu, İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta ile İYİ Parti Kalkınma Politikaları Başkanı Prof. Dr. Ümit Özlale katılacak. Panel sonrası, panelistler basınla ayrı bir odada güncel konulardaki sorular yanıt bulacak. İYİ Parti il başkanı Sebati Ataman, avukat Osman Haymana ile yaptığı toplantıda parti il basın yayın sorumluluğuna Kayseri Valiliği Basın-Yayın Müdürlüğünden emekli olan ve ilk kez siyasete giren Ahmet Ersin’in getirildiğini belirterek, panelle ilgili bilgiler verdi, güncel konularda soruları yanıtladı.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Yargı reformuna dikkat çeken Bakan Gül: Yargı Türk milleti adına karar veriyor

Kayseri ve çevresindeki illerin  Başsavcı, hakim, savcı, Adalet komisyonu başkanları, Bölge Adliye Mahkemesi (BAM) Başkanı, …