İYİ parti Kayseri ekibi, Ankara’ya çıkarma yaptı

İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman, Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, İl Yöneticileri ve İlçe Başkanlarının katılımlarıyla İYİ Parti TBMM Grup toplantısına katılıp ardında mecliste bir takım ziyaretlerde bulundular.

Ziyaret kapsamında Kocasinan/Yemliha Beldesi Eski Belediye Başkanı Ahmet Kayacı ve Sivas Şarkışla İlçesi Gürçayır Beldesi Eski Belediye Başkanı Rüştü Öksüm İYİ Parti’ye katılarak üyelik rozetleri İYİ Parti TBMM Grup Başkan Vekili, İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu tarafından takdim edildi.

Ayrıca İl Seçim İşleri Başkanı Av.Tansu Şener ve İlçe Seçim İşleri komisyonları sandık güvenliği ve sandıklarda görevli olacak sorumluların eğitimi için eğiticilik programına katıldılar.Program İYİ Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Av.Tolga Akalın, Seçim İşlerinden Sorumlu GİK Üyesi Burcu Akçaru ve GİK Üyesi, Seçim İşleri Bölge Sorumlusu Dursun Çolak başkanlığında verildi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

CHP Kayseri il kadın kolları başkanı belli oldu

Esin Topçu Tosuner’in  beklenmedik istifası ve sosyal medyadan yaptığı açıklama ile istifasından sonra boşalan Cumhuriyet …