İMAMOĞLU’NDAN BAŞKAN ÖZDOĞAN’A ZİYARET

ÖZDOĞAN; “SANAYİCİLERİMİZLE AKTİF VE DİNAMİK BİR ŞEKİLDE İÇ İÇE OLMALIYIZ”

OSB Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Hacılar Belediye Başkanı Av. Bilal Özdoğan’a nezaket ziyaretinde bulundular. Ziyarette konuşan başkan Özdoğan; “Her zaman sanayicilerimizin yanındayız, her zaman sanayicilerimizle aktif ve dinamik bir şekilde iç içe olmalıyız.” dedi.

Ziyarette konuşan OSB Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu; “İçinde bulunduğumuz bölgenin belediye başkanını ziyaret etmekten oldukça mutluyuz. Değerli başkanımızla karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak istişare yapacağız, sorunlarımızı konuşmak üzere sanayicilerimiz adına buradayız.” dedi.

Hacılar Belediye Başkanı Av. Bilal Özdoğan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Özdoğan, sanayicilerimizle aktif ve dinamik bir şekilde iç içe olmalıyız diyerek şöyle konuştu;

“Hacılar sanayi ile hemhal olmuş bir ilçemiz. Organize Sanayi Bölgesi’nde de hem Hacılar’ımız hem Melikgazi’mizin de coğrafi olarak sınırları içerisinde bulunması da bizim için önemli. Önceki dönemlerde olduğu gibi bu dönemde de Organize Sanayi Bölgemizle aktif, dinamik, sürekli işbirliğinde ve iç içe olmalıyız. Bununla birlikte yeni süreçte üretim ve istihdamın önceliğiniz olduğunu biliyoruz. Bu süreçte de bizimde bu istihdama bu üretime yerel yönetimler olarak nasıl katkı verebiliriz, var olan katkıyı nasıl arttırabiliriz, bunun gayreti içerisindeyiz. İnşallah sizlerle birlikte bu yeni süreçte çalışmalara hız kesmeden devam edeceğiz.”

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu ----- Davut Güleç Kimdir ? -----

Göz Atabilirsiniz.

Varol: Bugün sayısı gittikçe artan kadına şiddet olayları hepimizi derinden üzmektedir

MMO Kayseri Şube Başkanı Süleyman Varol, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü …

BAŞKAN ESAT ÖZTÜRK 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, 24 Kasım Öğretmenler Gününü pasta ikramı yaparak kutladı. Başkan Esat …