Hulusi Akar, Kayseri’de ilk Şehitlikleri ziyaret etti

Milli Savunma Bakanı (MSB) Hulusi Akar memleketi Kayseri’de önce Asker daha sonra Polis Şehitliğini ziyaret ederek, dua etti, Şehit yakınlarının bayramını kutladı, anı defterini imzaladı. Akar’ın anı defterine ‘Şehitlerimizin kanı yerde kalmadı, kalmayacak’ notu dikkat çekti.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, memleketi Kayseri’ye geldikten sonra ilk olarak Kartal Şehitliği’nde Askeri personelin mezarlarını ziyaret etti. Şehitler için dua eden bakan Akar, şehit mezarlarına karanfiller bıraktı, Şehitlikte bulunanlara başsağlığı diledi ve bayramlarını tebrik etti.  Şehitlikten ayrılmadan önce anı defterine duygularını yazan Akar, “Şehitlerimizin mekânı cennet olsun. Şehit ailelerimize sabır diliyor, gururlarıyla gururlanıyoruz. Şehitlerimizin kanı yerde kalmadı, kalmayacak” dedi.

MSB Hulusi Akar, daha sonra Asri mezarlık içinde bulunan Polis şehitliğini de ziyaret etti, burada da Şehit ailelerine ve vatandaşlara başsağlığı diledi, bayramlarını kutladı.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

MHP il ve Kayseri Birleşik Kafkasya Derneği Başkanlarından Çağan’a ziyaret

KAYSERİ YOZGATLILAR FEDERASYONU BAŞKAN ÇAĞAN’A BİRLEŞİK KAFKASYA DERNEĞİ VE MHP İL YÖNETİMİNDEN TEBRİK ZİYARETİ MHP …