HİSF, KAPLANLAR, DAĞCILAR, YILDOĞ LİFOSA TIRMANDI

lifos (1) [640x480] lifos (2) [640x480] Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il Temsilcisi Davut Güleç,  Dağcılık il Temsilcisi İsmail Yılmaz,  Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü  ikinci başkanı Osman Doğan, Yılanlı Dağı Doğa  Sporları grubu ile ortak gerçekleştirilen etkinlikte, Serçel yaylasından  Lifos dağına çıkıldı.

Serçel Yaylası gondol alanında sabah 07.00’de  toplanan gruplar daha sonra  Dağcılık il Temsilcisi İsmail Yılmaz’ın liderliğinde  Serçel Yaylasından  Lifos dağına  disiplinli bir şekilde yürüdü.  Yer yer yarım metreyi bulan  kardan yürüyerek Lifos’a  çıkan yaklaşık 50 kişilik  grup daha sonra yeniden Serçel  yaylasında sporu tamamladı. Yaklaşık  2,5 saat süren  sabah sporu daha sonra Hacılar  ilçe meydanında çay ikramı ile son buldu.

Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il Temsilcisi Davut Güleç, herkesin  kendine uygun bir sporu  sağlığının  el verdiği şekilde düzenli yapmasını önerdi.  Dağcılık il Temsilcisi  İsmail Yılmaz, sağlıklı ve bilinçli sporla birlikte yüksek irtifa sporunun önemini ve püf noktalarının iyi öğrenilmesini  önerdi.  Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü  ikinci Başkanı Osman Doğan’da,  istenilen ve beklenen  yağışın olmamasının kendilerini de üzdüğünü açıkladı. Yılanlı Dağı Doğa Sporları Grubu Temsilcisi Mehmet Ceylan’da, Erciyes ve çevresindeki dağ ve tepelerde spor yapmanın bir başka keyif olduğuna dikkat çekti.

Yazar - Onur Özgür Güleç

Teknik Destek Uzmanı, Web Master, Teknoloji Yazarı, Android Meraklısı

İlginizi Çekebilir

Büyükkılıç, HİSF, Kaplanlar ve Spor Adamlarını dinledi

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri’de birçok örnek projeye imza atan ve spor alanında büyük hizmetler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420