HİSAR CAMİ MELİKGAZİ’YE HAYIRLI OLSUN

Melikgazi Belediyesi, Anbar 19 Mayıs Mahallesi’nde Hayırsever H. Mehmet Hisar ile yapacağı Hisar Cami’nin 02 Aralık Cuma günü temel atma törenini gerçekleştirecek.

Melikgazi Belediyesi olarak birbiri ardına yatırımları hayata geçirdiklerini söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Yeni bir ibadethanemizi ilçemize kazandırıyoruz. Camimiz zemin ve bayanlar mahfili olmak üzere bahçesinde 55 metrekare bir de şadırvanı ile hizmet verecek. 7 milyon 500 bin TL yatırım bedeline sahip olan camimizi butik bir cami olarak inşa edeceğiz. Kayseri’miz hayırseverler şehridir. Kayseri’mizin farklılığı hayırda yarışmasıdır. Eğitimden sağlığa birçok alanda hayırseverlerimizin eserlerini görüyoruz. İnşallah bizden sonraki nesillere hayırla anılacağımız işler yapmak nasip olsun. Bu kapsamda Hayırsever H. Mehmet Hisar’a bu güzel hayrı için teşekkür ederim. 19 Mayıs Mahallemizde yapacağımız Hisar Cami’nin 02 Aralık Cuma günü saat 13.00’de gerçekleştireceğimiz temel atma törenine tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz.” dedi.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu ----- Davut Güleç Kimdir ? -----

Göz Atabilirsiniz.

BÜNYAN BELEDİYESİ ASFALT ÇALIŞMALARINA GERGEME MAHALLESİNDE DEVAM EDİYOR

Bünyan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz; Soğuk kış koşullarına aldırış etmeden, gece gündüz demeden ilçe …