Hatice hemşire kurtarılamadı

Kayseri Şehir hastanesi’nde hemşire olarak görev yapan  44 yaşındaki Hatice Uyanık  pnomöni’den yaşamını kaybetti.  Son dönemde Covid 19 ve çeşitli hastalıklardan genç yaşta yaşamını kaybeden sağlık personelinin sayısı giderek artıyor.

Ankara Bala doğumlu olan  ve son olarak Kayseri Şehir Hastanesi Göz hastalıkları servisinde  görev yapan  Hatice Uyanık, bir süre önce  pnomöni (zatürre) teşhisi ile tedavi altına alındı. Hatice Uyanık, sağlık personelinin tüm çabasına karşın kurtarılamadı.

Hasta ve yakınlarının yanı sıra çevresinde güler yüzü ile tanınan Hatice  Uyanık hemşire  Hunat Hatun camiinde kılınan cenaze namazından sonra Erkilet Bülbülpınarı mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı. Hatice hemşireye Allah’tan rahmet yakınlarına ve sağlık çalışanlarına başsağlığı dileriz.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

TEB Başkanı Erdoğan Çolak’tan Bakan Koca’ya mektup

Sayın Dr. Fahrettin KOCA T.C. Sağlık Bakanı Sayın Bakanım, 375 sayı ve 28.06.2021 tarihli Resmi …