Gümüşsuyu ile Fuarın Havası Değişiyor!

Kaliteli ve şık halı ürünleriyle tanınan sektörünün köklü ve öncü markası Gümüşsuyu Halı, Dünya Halı sektörünün en önemli fuarlarından Carpet and Flooring Expo’da.
Erciyes Anadolu Holding bünyesinde faaliyet gösteren, 71 yıldır sektörün ses getiren köklü markası Gümüşsuyu Halı, her tarza, her havaya uygun halı koleksiyonlarıyla Carpet and Flooring Expo fuarının havasını değiştiriyor.
Yurtdışından sonra ilk defa Türkiye’de gerçekleşecek olan halı ve zemin kaplama sektöründeki tüm paydaşları bir araya getirerek yeni bağlantı ve iş fırsatları sunan sektörün önemli fuar organizasyonu olan Carpet and Flooring Expo, Gümüşsuyu Halı’nın en trend ürünleriyle renkleniyor.
Satışlarının %40 ı ihracatla gerçekleştiren ve 28 ülkeye yaptığı ihracatla adından sıkça söz ettiren Gümüşsuyu Halı’nın havasını yakından deneyimlemek isteyenler 5 8 Aralık 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 3. Hall No: 320A’da eşsiz Gümüşsuyu tasarımlarını inceleyebilecekler.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

SİZİN EVDE KİM BAŞROLDE?

Türkiye’nin lider mobilya markası İstikbal, 21 Şubat’ta, 2024 Yeni Koleksiyonu için hazırladığı lansman filmini yayınladı. …