Federasyon yönetiminden Başsavcı Akın, Mustafa Yazıcı ve Dursun Büyükbaş’a ziyaret

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın’ı ziyaret etti.

Kayseri’de ki kurum ve kuruluşlarla sıcak ilişkiler içerisinde olmaya özen gösteren Kayseri Yozgatlılar Federasyonu, bu çerçevede ziyaretlerini sürdürüyor. Federasyon Başkanı Deniz Çağan, beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Ersan Dağdeviren, Murat Gencer, Koray Can ve Kazım Karagöz ile birlikte Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın’ı ziyaret etti.

Federasyon yönetimini makamında konuk eden Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Akın, heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, sivil toplum kuruluşlarının önemine dikkati çekti. Kayseri’de yoğun bir Yozgatlı nüfusunun yaşadığını belirten Akın, gerek Kayseri Adalet Sarayında ve gerekse de Kayseri genelindeki iş hayatında Yozgatlı birçok vatandaşın yer aldığını söyledi.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan ise, kendilerini kabul eden Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın’a teşeakkür ederek, federasyon çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi. Kayserinin yargısal anlamda bölgenin önemli bir ili konumunda olduğunu kaydeden Deniz Çağan, hizmetlerinden dolayı Akın’a teşekkür etti.

KAYSERİ YOZGATLILAR FEDERASYONU ADALET KOMİSYONU BAŞKANI MUSTAFA YAZICI’YA ZİYARET

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan ve yönetim kurulu üyeleri Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa Yazıcı’yı ziyaret etti.

Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan, Yönetim Kurulu Üyeleri, Ersan Dağdeviren, Murat Gencer, Koray Can ve Kazım Karagöz ile birlikte Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa Yazıcı’yı ziyaret etti.

Aynı zamanda kendisi de bir Yozgatlı olan ve memleketi ile bağlarını koparmayan Mustafa Yazıcı hemşehrilerini makamında konuk etti.

Ziyaretlerinden dolayı heyete teşekkür eden Yazıcı, STK’ların ve özellikle de şehir dernekleri ve federasyonlarının o yörenin kültürünü diri tutmak ve gelecek kuşaklara aktarma noktasında büyük bir misyon üstlendiğini söyledi.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan ise, Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa Yazıcı’ya yönetim kurulu üyelerini kabulünden dolayı teşekkür etti. Kayseri’de ciddi bir Yozgatlı nüfusunun yaşadığını kaydeden Çağan, hemşehrileri arasındaki mevcutta varolan birlik ve beraberliğin daha da pekişmesine katkıda bulunmayı amaçladıklarını söyledi. Yozgat’ın gerek kültürü ve gerekse de coğrafi olarak Kayseri ile benzer yönlerinin oldukça fazla olduğunu vurgulayan Çağan, iki il arasındaki bu ortak noktaları harmanlayıp güzel bir mozaik ortaya çıkardıklarını kaydetti.

KAYSERİ YOZGATLILAR FEDERASYONU / KAYSERİ BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ BAŞKANI DURSUN BÜYÜKBAŞ’A ZİYARET

Kayseri’nin önemli Sivil Toplum Kuruluşlarından olan Kayseri Yozgatlılar Federasyonu, kente yön veren isimlerle biraraya gelerek istişarelerini sürdürüyor. Başkan Deniz Çağan ve yönetim kurulu üyeleri, Kayseri Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Dursun Büyükbaş’ı ziyaret etti.

Kayseri’de ki kurum ve kuruluşlarla istişare kültürüyle hareket eden Kayseri Yozgatlılar Federasyonu yönetim kurulu, şehrin önemli isimleri ile biraraya gelmeye devam ediyor. Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Ersan Dağdeviren, Murat Gencer, Koray Can ve Kazım Karagöz, bu kez de Kayseri Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Dursun Büyükbaş’ı ziyaret etti.

Hemşehrileri ile biraraya gelen Kayseri Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Dursun Büyükbaş, ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Gerek sosyal ve gerekse de kültürel ve ekonomik anlamda güçlü bir kent olan Kayseri’de ciddi bir Yozgatlı nüfusunun yaşadığını belirten Büyükbaş, bu ve benzeri ziyaretlerin kültürlerin diri tutulması ve memleket hasretinin bir nemze de olsa giderilmesi adına önemli olduğunu söyledi.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan ise, yönetim kurulu üyelerini kabulünden dolayı Büyükbaş’a teşeakkür ederek, federasyon olarak yürüttükleri çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

42 yıllık haber… ‘Diplomaside kadın günü’

İlhan KARAÇAY yazdı: TAM 42 YILDIR ARŞİVLERDE DURAN BİR HABERİM, AYDINLIK GAZETESİNDE YAYINLANAN “DİPLOMASİDE KADIN …


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427