Erbakan’a Develi’de coşkulu karşılama

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Develi’de büyük coşku ile karşılandı.

3 Günlük Kayseri ziyaretinin son gününde Develi’yi ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ı, Develi İlçe Başkanı Mahmut Kılınç, ilçe teşkilatı, ve Develi’li vatandaşlar Tomarza girişinde karşıladı.

Genel Başkan Fatih Erbakan konvoy ile Develi meydanına geldi.Develi Meydanına kadar devam eden konvoyun ardından, esnaf ziyaretleri başladı. Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, MKYK üyesi Muhammed Fatih Müjdeci, Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcı Naim Öztürk, İl Başkanı Önder Narin, Develi İlçe Başkanı Mahmut Kılınç, Develi Teşkilatı ve Beraberinde ki kalabalık ile birlikte esnafları ziyaret ederek dertlerini dinledi. Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Develi’den ayrılmadan önce Develi Meydanında vatandaşlarla çay içerek sohbet etti.

Vatandaşlarla Sohbet eden Dr. Fatih Erbakan “ Bugün Kayseri’nin ilçelerini geziyoruz, inşallah buradan sonra Yahyalı’ya da gideceğiz, dün merkezdeydik, geçen hafta Konya’daydık önümüzde ki haftalarda çalışmalarımız olacak. Aynı Erbakan Hocamızın yaptığı gibi çalışmaları devam ettiriyoruz, tabi Erbakan Hocamızın gönlümüzdeki yeri ayrı, Hala ülkenin dört bir yanından dua ediyorlar, Allah Erbakan Hocadan razı olsun diyorlar. Biz onun kurduğu fabrikalardan ekmek yedik diyorlar. Biliyorsunuz 24. Hükümette dünya şampiyonluğu seviyesinde maaş zamları yapılmıştı. İşçiye, memura, emekliye %100, %200, %320 zamlar yapılmıştı yani 100 alan bir işçi 100 aldı, 200 aldı, 300 aldı, 400 aldı bu Dünyada eşi görülmemiş bir şey. Yine gittiğimiz yerlerde Allah Erbakan Hocadan razı olsun biz o dönemdeki bolluğu, bereketi bir daha görmedik, o dönemde yapılan maaş zamlarıyla hala ayakta duruyoruz o zamlar olmasa şuan aldığımızın üçte birini alıyor olurduk diye bizzat emeklimiz, memurumuz, işçimiz bize söylüyorlar ve dua ediyorlar” dedi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Yargı reformuna dikkat çeken Bakan Gül: Yargı Türk milleti adına karar veriyor

Kayseri ve çevresindeki illerin  Başsavcı, hakim, savcı, Adalet komisyonu başkanları, Bölge Adliye Mahkemesi (BAM) Başkanı, …