Eğitim ve öğretim yılı sona erdi, karneler dağıtıldı, faaliyetler yapıldı

KAYMEK’TEN MUHTEŞEM YIL SONU PROGRAMI

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK) 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı KAYMEK Yıl Sonu Programı düzenledi. Video konferans ile programa katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileterek, yakın zamanda Kayseri’ye geleceği müjdesini verdi.

Kentte mesleki eğitim ve kursların öncü kuruluşu KAYMEK A.Ş. yoğun bir eğitim-öğretim yılını daha geride bıraktı. Bu kapsamda Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi’nde 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı, KAYMEK Yıl Sonu Programı gerçekleştirildi.

Programa Ankara’da bulunan Başkan Büyükkılıç, video konferans yöntemiyle katılırken, önceki dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlarından AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Öztürk, Kayseri İl Kültür ve Turizm Müdürü Şükrü Dursun, Aile ve Sosyal Hizmetler Kayseri İl Müdürü Cüneyd Özdemir, ilçe milli eğitim müdürleri ve daire başkanları, KAYMEK eğitmenleri, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan programda video konferans yöntemiyle konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, “Her ne kadar uzakta olsam da gönlüm sizlerle, başarınızla ve sizlerin sevinciyle. Her birinizin alnında öpüyor, tebrik ediyorum” dedi.

6 bin yıllık geçmişi ile kadim medeniyetler şehri Kayseri’nin adeta açık hava müzesi olduğunu vurgulayan Başkan Büyükkılıç, “Bizleri seven ve bizlere güvenen annelerinize, babalarınıza teşekkür ediyorum. 5 tane üniversitesi ile 80 bin civarında üniversite öğrencisi ile 300 binin üzerinde ortaöğrenim öğrencisi ile bizim geleceğimiz olan, bizlere inşallah ışık saçacak olan siz sevgili gençlerimizin şehri Kayseri. Genç dostu Kayseri. Yaptığımız yatırımlarla daha da şehrimizi güzelleştirmek, sizlere layık olma yönünde gayretler gösteriyoruz” diye konuştu.

Büyükkılıç, gerek çevreci, gerek yeşili önemseyen, gerek imar uygulamalarındaki konforu arttıran yaklaşım ile gerekse de ulaşımdaki sıkıntıları en aza indirgeyen gayretleri ile Kayseri’yi endüstrinin, ticaretin, sporun, kültürün, eğitimin ve turizmin merkezi haline getirmek için gayret gösterdiklerini ifade etti.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN SELAMLARINI İLETTİ

Açıklamasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileten Başkan Büyükkılıç, yakın zamanda kendisinin Kayseri’ye geleceği müjdesini vererek, şöyle konuştu:

“Umarım Kayseri’mize teşrif ettiğinde Kayseri’mize yakışır şekliyle onu karşılamak, ağırlamak, uğurlamak ve onun önerdiği ilkelere sahip çıkmak hepimizin olmazsa olmazı olacaktır. Çünkü Sayın Cumhurbaşkanımız, genç dostu Kayseri’mizi seviyor, zaten elinden aldığımız ödül ile de Kayseri’miz de ona layık olmaya çalışıyor. İnşallah bu anlayış içerisinde sizleri sadece bir harfe sığdıran olarak değil, tam aksine teknofest gençliği olarak görmek istediğini de ifade ettiğini ben buradan tekrar onun adına, değerli büyüğümüzün adına paylaşmak istiyorum.”

Başkan Büyükkılıç, gönül belediyeciliği anlayışı ile KAYMEK eliyle eğitim, kültür, sanat faaliyetleri ile Kayseri’nin gelişimine katkı sağladıklarını vurgulayarak, “Gençlik Merkezlerimizde sunduğumuz kurs hizmetleriyle, değerler eğitimleriyle, kulüp faaliyetleriyle, sosyal, sanatsal, kültürel etkinliklerle, yarışmalarla ve sosyal sorumluluk projeleriyle ülkemizin geleceği olan siz gençlerimizin gönlüne dokunmak, bizi mutlu etmektedir. Tarih şuuru gelişmiş, milli, manevi yönü güçlü, vatan sevgisiyle dolu, üretken, çalışkan, azimli, başarılı yani tam anlamıyla Sayın Cumhurbaşkanımızın tanımlamasında olduğu gibi teknofest gençliği olarak sizleri yetiştirmeye gayret ediyoruz” şeklinde konuştu.

Kayseri’nin adeta ödüller şehri olduğunu da hatırlatan Büyükkılıç, “Aldığımız ödüllerle de şehrimizi daha iyi noktaya taşımaya, bu ödüllere layık olmaya gayret ederken, bu ödülleri almamıza vesile olan Kayseri Büyükşehir Belediyemizin ekibine özellikle teşekkür ediyorum. 16 ilçe belediyesi ile el ele gönül gönüle vermek suretiyle dayanışma içerisinde bir berekete vesile olması anlayışıyla sizlere layık olmaya çalıştığımızı paylaşıyorum” dedi.

“32 BİNE YAKIN YAVRUMUZA ÜCRETSİZ EĞİTİM HİZMETİ VERDİK”

KAYMEK aracılığıyla 32 bin öğrenciye ücretsiz eğitim verdiklerini vurgulayan Başkan Büyükkılıç, konuşmasında “2021-2022 yıl sonu programıyla eğitim öğretim sezonunda ne kadar faydalı işler yaptığımızı bir kez daha gördük. KAYMEK olarak şehir merkezimizde ve tüm ilçelerimizde 39 tesisimizle hizmetimizi yürütmeye devam ediyoruz. Kurs merkezlerimizde 8 bin 543 kursiyere, gençlik merkezlerimizde 6 bin 553 öğrenciye, ilçelerimizin sosyal yaşam merkezlerinde 11 bin 145, UZEM ile 5 bin 25 öğrenci ve kursiyerimiz olmak üzere toplam 32 bine yakın yavrumuza ücretsiz eğitim hizmeti verdik” ifadelerini kullandı.

“SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM, İYİ TATİLLER DİLİYORUM”

Büyükkılıç, gençlere yönelik hizmetlerinin daha da gelişerek devam edeceğini belirterek, şunları söyledi:

“Seminerlerle, work shoplarla, sosyal sorumluluk projeleriyle, kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerle bir yılda yaklaşık 150 bin yavrumuza, canımıza dokunduk. Gençlere yönelik hizmetlerimizi her geçen gün daha da arttıracağız. Göz bebeğimiz olan gençlerimize hizmeti çok önemseyen ve insan odaklı hizmetlerimize daha zengin içeriklerle sizlerin hem gönlünde yer etmeyi hem de sizleri geleceğe taşımayı önemsediğimi belirtiyorum. Sizleri çok seviyorum, sizlerin başarısı ailenizin, şehrimizin, ülkemizin başarısıdır. Her birinizin alnından ayrı ayrı öpüyor, sağlıklı, iyi tatiller diliyoruz.”

Başkan Büyükkılıç’ın konuşmalar öğrenciler ve aileleri tarafından büyük alkışlarla destek verildi.

YILDIZ’DAN BÜYÜKKILIÇ’A TEŞEKKÜR

Önceki dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlarından AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız da 40’a yakın şubede binlerce öğrenciyle beraber, bir nevi mezuniyet töreni yapıldığını belirterek, “Şimdiye kadar yapmış olduğunuz çalışmalar ve sanatla değerler silsilesinde şu ana kadar koymuş olduğunuz çalışmalardan dolayı hepinizi tebrik ediyorum. Başta bu çalışmalara liderlik eden Büyükşehir Başkanı’mız, değerli abimiz Dr. Memduh Büyükkılıç’a ve KAYMEK ile ilgili bütün idarecilerimize, öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Binlerce öğrencinin Büyükşehir Belediyesi çatısı altında verilen kurslardan istifade ettiğine değinen AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis ise gençlerin başarısının ve gayretlerinin ülke için çok önemli olduğunu söyledi.

Programda, KAYMEK Gençlik Merkezi öğrencileri, ellerinde Türk bayraklarının yanı sıra, ‘Memduh Başkanım Teknofest kuşağı size minnettar’, ‘Biz gençler sizi çok seviyoruz’ yazılı dövizler taşırken, öğrenciler KAYMEK Yıl Sonu Programı’nı doyasıya coşkuyla yaşadılar.

Program kapsamında KAYMEK öğrencileri tarafından koro, tiyatro, halk oyunları gösterileri, sergi sertifika töreni gerçekleştirildi. Ayrıca protokol tarafından Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi’nde Değer Gençlik projesi kapsamında eğitim alan gençlerin hazırladıkları sergilenen ürünler de incelendi.

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’TAN EĞİTİM YUVASINA GÜZELLİŞTİREN DOKUNUŞ

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın talimatıyla, Develi ilçesinde bulunan Ahmed İslamoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin bahçe ve çevre düzenlemesini yapıldı. Okul bahçesine ‘Okulumuzun Bahçe ve Çevre Düzenlemesinde Hiçbir Fedakârlıktan Kaçınmayan Sayın Dr. Memduh Büyükkılıç’a Teşekkür Ederiz’ yazılı pankart asıldı.

Yerel yönetim hizmetlerini büyük bir gayret ve özveri ile hayata geçiren Dr. Memduh Büyükkılıç başkanlığındaki Büyükşehir Belediyesi, bu hizmetler içerisinde eğitim alanında yapılan proje, yatırım ve hizmetlere ayrı bir önem veriyor.

Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi tarafından, Başkan Büyükkılıç’ın talimatlarıyla, Kayseri Develi ilçesinde bulunan Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu olarak hizmet veren Ahmed İslamoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçe ve çevre düzenleme çalışmaları yapıldı. Okul çevresinde yeşil alan düzenlemesinin yanı sıra ve park araç gereçleri yerleştirildi. Ekipler tarafından yeşil alan dışında kalan bölgede ise sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve Develi Belediyesi işbirliğinde yapılan çalışmadan dolayı lise idarecileri okul bahçesine ‘Okulumuzun Bahçe ve Çevre Düzenlemesinde Hiçbir Fedakârlıktan Kaçınmayan Sayın Dr. Memduh Büyükkılıç ve Sayın Mehmet Cabbar’a Teşekkür Ederiz’ yazılı pankart asarak teşekkür etti.

HACILAR’DA KARNE HEYECANI

         2021-2022 Eğitim Öğretim yılının tamamlanmasının ardından Hacılar’da da karne heyecanı yaşandı. Hacılar Belediye Başkanı Av. Bilal Özdoğan karne dağıtım töreninde yaptığı konuşmada; “İnşallah geleceğimiz olan öğrencilerimiz eğitimlerini başarıyla tamamlayarak memlekete faydalı birey olurlar.” dedi.

      Saffet Arslan İlkokulu öğrencileri ile karne dağıtım töreninde bir araya gelen Başkan Özdoğan, karne alan öğrencilerin mutluluğuna ortak oldu.

  Öğrencilere tek tek karnelerini dağıtan Başkan Özdoğan, yaz tatili boyunca kitap okumaları tavsiyesinde bulundu.

    Karne dağıtım töreninde konuşan Saffet Arslan İlkokulu Müdürü Kasım Buçaklar; “2021-2022 eğitim öğretim yılının sonuna gelmiş bulunmaktayız. Eğitim öğretim dönemimiz içerisinde korona virüs nedeni ile çok ciddi sıkıntılar yaşadık ama kıymetli öğretmen, veli ve öğrencilerimizin sayesinde sıkıntılarımızı aştık.” diyerek Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan’a katkılarından dolayı teşekkür etti.

       Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan’da öğrencilerle birlikte bir arada olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Özdoğan, “İnşallah öğrencilerimiz eğitimlerini başarıyla tamamlayarak memlekete faydalı birer bireyler olurlar.” dedi.

    Daha sonra Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bisiklet il birinciliği müsabakasında takım halinde Kayseri 1.cisi olan Saffet Arslan İlkokulu öğrencilerine madalya ve başarı belgelerini takdim ederek bisiklet hediye etti.

İLÇE PROTOKOLÜ KARNE GÜNÜNDE ÖĞRENCİLERİN HEYECANINA ORTAK OLDU

2021-2022 eğitim-öğretim yılının sona erdiği karne gününde Develi Kaymakamı Sinan Aslan, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Toprak 90. Yıl Cumhuriyet İlkokulunu ziyaret ederek öğrencilerin sevinç ve heyecanına ortak oldular.

Bir eğitim-öğretim sistemini daha başarıyla tamamlamış olmalarından dolayı öğrencilere tebriklerini ileten Cabbar Başkan “Sevgili öğrencilerimiz başta olmak üzere, eğitim camiamıza ve velilerimize mutlu ve huzurlu bir yaz tatili geçirmelerini temenni ediyorum” dedi. Öğrencilere karnelerini verip tebriklerini ileten ilçe protokolü daha sonra 90. Yıl Cumhuriyet İlkokulu ve Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğretmenleriyle hasbihalde bulundular.

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, ÖĞRENCİLERİN KARNE SEVİNCİNE ORTAK OLDU

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 2021-2022 eğitim-öğretim yılının sona ermesi dolayısıyla öğrencilere karne dağıttı. 75. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek, öğrencilerin karne sevincine ortak olan Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’ın ve Türkiye’nin geleceği olan öğrencilerin eğitimlerine destek olduklarını vurguladı. Başkan Çolakbayrakdar, okulda dereceye giren öğrencilere ise tablet hediye etti.

Liseli öğrencilerle bir araya gelen Başkan Çolakbayrakdar, onlarla keyifli sohbetler gerçekleştirdi. Öğrencilerle yakından ilgilenen Başkan Çolakbayrakdar, onları tebrik ederek, karne dağıttı. Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’ın ve Türkiye’nin geleceği olan öğrencilerin eğitimlerine büyük önem verdiklerini belirterek; “Bütün gayretimiz, gençlerimizin geleceği içindir. Gençlerimize, daha güzel yarınlar bırakmak adına yoğun bir gayret gösteriyoruz. Kocasinan Belediyesi olarak bugüne kadar eğitim için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan tüm imkanlarımızı seferber ettik. Özellikle hizmetlerimizi; okulların hijyenik temizliği, öğrencilerin güvenliği ve sosyal aktiviteler olmak üzere üç ana başlık altında topladık. Gençlerin,  spor, kültür, sanat gibi hayatın her alanında aktivitelerin içerisinde yer alabilmeleri için dev yatırımlar yapıyor, birçok proje ve hizmeti hayata geçiriyoruz. Allah gençlerimizin başarılarını daim etsin” ifadelerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar sözlerini, yaz tatilinin tüm öğrenci, öğretmen ve veliler için hayırlı olması dileğinde bulunarak sonlandırdı.

Başkan Çolakbayrakdar, daha sonra okulda dereceye giren öğrencileri tebrik edip, tablet hediye etti.

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, “ÇOCUKLARIMIZI, GELECEĞİN TÜRKİYE’SİNE HAZIRLIYORUZ”

-KOCASİNAN ÇOCUK KULÜBÜ’NDEN DÖNEM SONU ETKİNLİĞİ

Kocasinan Akademi Çocuk Kulübü tarafından düzenlenen dönem sonu etkinliği, büyük ilgi gördü. Etkinlikte çocuklarla bir araya gelen Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yapılan yatırımlarla çocukları, geleceğin Türkiye’sine hazırladıklarını söyledi.

Kocasinan Akademi Çocuk Kulübü kursiyerlerinin almış oldukları eğitim sonunda ortaya çıkardıkları eserler, Mimarsinan Çocuk Kulübü tesisinde görücüye çıktı. Dönem sonu sergisinin açılışını yapan Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Çocuk Kulübü kursiyerlerinin almış oldukları eğitim sonunda ortaya çıkardıkları eserleri inceledi. Çocuklarla tek tek sohbet edip, yakından ilgilenen Başkan Çolakbayrakdar, kendi elleriyle yapmış oldukları başarılı eserlerden dolayı çocukları tebrik etti. Çocuk Kulübü üyelerinden kursiyerler ise kendi elleriyle yaptıkları Türk Bayrağı’nı ve çeşitli resimleri, Başkan Çolakbayrakdar’a hediye etti. Başkan Çolakbayrakdar, ardından başarılı bir şekilde eğitimlerini tamamlayan çocukların gösterilerini izledi.

Programda konuşan Başkan Çolakbayrakdar, “Hizmetlerimizle geleceğimizin teminat yavrularımızın, Kocasinan’da yaşamanın ayrıcalık olduğunu gösteriyoruz” dedi. Yapılan yatırımlarla çocukları geleceğin Türkiye’sine hazırladıklarına dikkat çeken Başkan Çolakbayrakdar, “Çocuklarımızın el emeklerini gördük. Bütün çocuklarımıza sağlıklı, huzurlu ve hayırlı ömürler diliyorum. Belediye denildiği zaman yol, kaldırım, asfalt ve temizlik akla gelebilir ama biz daha çok sıra dışı belediyecilik yapıyoruz. Gençlerin, çocukların ve kadınların daha donanımlı bir şekilde geleceğe hazırlanmaları için farklı alanlarda yanlarında yer alıyoruz. Kocasinan Akademi, Çocuk Kulübü ve Gençlik merkezi gibi her alanda hizmet veriyoruz. Kayserimizde yaşayan hemşehrilerimizin hayatlarını renklendirmek için yoğun gayret sarf ediyoruz. Yapılan tesislerde vatandaşlarımızın memnuniyetiyle yeni tesisleri mahallelerimize kazandırıyoruz. Çocuk Kulübü tesisi de yeni kazandıracağımız Beyazşehir ve Ziyagökalp olmak üzere 3 adet Çocuk Kulübü tesisi olacak. Bütün gayretimiz; Büyük ve Güçlü Türkiye’nin yarınları olan evlatlarımızın daha iyi bir şekilde yetişebilmesi içindir. Bu vesile ile emek harcayarak, eserler üreten ve güzel bir gösteri sergileyen çocuklarımızı ve eğitmenlerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Gösterileri büyük bir keyifle takip eden aileler ise Kocasinan Çocuk Kulübünün çalışmalarını takdir ettiklerini belirterek, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.

Etkinlikte birbirinden renkli gösteriler sergileyen çocukların performansları göz doldurdu. Programda çocuklar doyasıya eğlenirken büyükler de hoşça vakit geçirdi.

BAŞKAN PALANCIOĞLU, MİNİK ÖĞRENCİLERE KARNE DAĞITTI

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi İlçe Kaymakamı Bülent Karacan ile İlmiye Ahmet Büyükkılıç İlkokulu’nu ziyaret ederek minik öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.

Karne verdiği her öğrenciyle tek tek fotoğraf çektirerek başarılarından dolayı tebrik eden Başkan Dr. Palancıoğlu, “Yoğun geçen bir eğitim-öğretim yılının daha sonuna geldik. Çocuklarımız bizim en değerli varlıklarımızdır. Onların başarılarına olduğu kadar başarısızlıklarına da sahip çıkmalı, sevgi ile yaklaşmalıyız. Gelec

eğimizin teminatı çocuklarımızın yüzlerini güldürmek bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Her zaman hedefimiz iyi insan yetiştirmek olmalıdır. Çocuklarımız bizim umudumuz olan geleciğin mimarları. Aldıkları başarılı bir eğitimle hem kendilerine ve ailelerine hem de ülkeye fayda sağlayacak neferler olacaklar. Öğrencilerimize önümüzdeki yaz tatilini dinlenerek ve bol bol kitap okuyarak geçirmelerini diliyorum. Tüm öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutluyor, iyi tatiller diliyorum.” dedi.

“KÜL KEDİSİ” OYUNUYLA TİYATRO ŞENLİĞİ SONA ERDİ

Develi Belediyesinin destekleriyle Mustafa Aksu Kültür Merkezinde düzenlenen tiyatro şöleni bugün de ortaokullar için ücretsiz sahnelenen “Kül Kedisi Sindirella” oyunuyla sona erdi.

               Ortaokul öğrencilerinin yoğun olarak katıldığı oyun üç seans olarak sahnelendi ve çıkışta Develi Belediyesinin ikramları dağıtıldı. Eğitim-öğretimin tatile gireceği bu son haftada öğrencilere hoş vakit geçirmek adına böylesi bir etkinlik düzenlediklerini belirten Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar “Dün ilkokullarımız bugün de ortaokul öğrencilerimiz için oynanan oyunlarımız büyük ilgi gördü. Çocuklarımızın yüzünü güldürmek en büyük motivasyon kaynağımız. İnşallah kültür-sanat etkinliklerimiz devam edecek. Bir eğitim-öğretim sezonunu başarıyla tamamladığınız için hepinizi tebrik ediyor, hepinize iyi tatiller diliyorum” dedi.

Genç Memur Sen kitap okuyan öğrencileri ödüllendirdi

Genç Memur Sen tarafından Dördüncüsü düzenlenen Bir Bilenle Bilge Nesil kitap okuma projesinin ödül töreni Geniş katılımlı bir programla yapıldı.
Kayseri’de 4 yıldır Memur sen’e bağlı Genç Memur Sen tarafından Kitap okuma projesi düzenlenmektedir. Her yıl 4 kitap belirlenerek Kayseri genelinde ki Tüm liselerin Katılımına açık Yapılan Kitap okuma projesine Bu yıl 49 liseden 779 öğrenci katıldı. Kitaplar arasında iIber ortaylı’nın Bir ömür nasıl yaşanır? Mehmet Emin yıldırım’ın Alemlere rahmet Hazreti Muhammed Sadettin ökten in içimde avm var Kitaplarının da bulunduğu Kitaplar okutuldu.
Ödül törenine Dereceye giren Öğrenciler Danışman öğretmenler Okul yöneticileri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet çolakbayraktar Kayseri il Milli Eğitim Müdürü Ayhan teltik Melikgazi Kocasinan sarıoğlan Develi Yeşilhisar Özvatan ilçe Milli Eğitim müdürleri Şube müdürleri Memur sen’e bağlı sendikaların şube başkanları Eğitim Bir sen Şube yönetimi ve ilçe temsilcileri Katıldı.
Programda konuşma yapan Eğitim bir sen Kayseri 1 no’lu Şube Başkanı ve Memur Sen Kayseri il temsilcisi Aydın kalkan Okumanın zor bir eylem olduğunu Öğrencilerin Ve genç memur sen’in Bu zor eylemi Gerçekleştirmek için Yollara düştüğünü söyledi Aydın kalkan Gelecek yıllarda da Kitap okuma projesi nin devam edeceğini Öğrencilerimizin Medeniyet Temellerinin Kültürümüzü ve medeniyetimizi anlatan güzel eserlerle Sağlamlaştırır alacağını söyledi. Aydın kalkan Okumak soylu bir eylemdir. Okumadığın gün karanlıktasın idealinden hareketle Gençlerimizin bir çok Uyaranın ve çeldirici nin olduğu bir ortamda Kaybolmayan değer olan kitapla buluşturmanın Çok önemli bir iş olduğunu söyledi Ödül töreni Dereceye giren öğrencilere Ödülleri’nin Verilmesi Ve davetlilere Yemek ikramıyla Sona erdi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

TOKAT TEKNOPARK, ERCİYES TEKNOPARK’I ZİYARET ETTİ

Tokat Teknopark Genel Müdürü Doç. Dr. Hakan Polatcı ve yönetim ekibi Erciyes Teknopark’ı ziyaret ederek, …