Dönmez, Uhud İslam Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcılığına Atandı

Prof. Dr. Mustafa Dönmez, Uhud İslam Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcılığına Atandı

Uhud İslam Üniversitesi, idari ve akademik kadrosunu güçlendirmeye devam ederken, bu süreçte deneyimli ve değerli bir isim, Prof. Dr. Mustafa Dönmez, Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

1962 doğumlu ve zengin akademik geçmişe sahip Prof. Dr. Dönmez, Hadis ve çeşitli İslamî ilimler alanında uzmanlaşmış, üç dile sahip olmasının yanında, Avrupa’da önemli akademik kurumlarda hizmet vermiş ve idarecilik yapmıştır. Prof. Dr. Dönmez, Uhud İslam Üniversitesi’nin akademik ve idari gelişimine büyük katkılar sunması beklenmektedir.

Üniversite yönetimi, Prof. Dr. Mustafa Dönmez’in ataması hakkında yaptığı açıklamada, “Bilgi birikimi ve akademik tecrübesiyle üniversitemize değer katacak Prof. Dr. Mustafa Dönmez’i aramızda görmekten onur duymaktayız” dedi.

Prof. Dr. Mustafa Dönmez’in liderliğinde, Uhud İslam Üniversitesi’nin akademik alanda ve topluma hizmet bağlamında yeni başarılara ulaşması bekleniyor.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

ERUHEM KANKA Etkinliği, Hemşireler Haftası” etkinliği, 4. Kariyer Günleri

ERÜ’de “12 – 18 Mayıs Hemşireler Haftası” Dolayısıyla Etkinlik Düzenlendi Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi …


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420