Develi’nin hayırsever ekmekçisi yaşamını kaybetti

Özellikle Develi ve çevresinde fakir ve ihtiyaç sahiplerine ücretsiz ekmek ve elinden geldiğinde  ihtiyaç duyulan yardımları dağıtmakla tanınan ve sevilen Hacı Kazım Yaldız’ın yaşamını kaybetmesi büyük üzüntü yarattı.

İlçe kaymakamı Murat Duru  bu konudaki paylaşımında ‘Örnek insan ve müslüman olabilmiş, bizlerin ve Develili hemşerilerimin gönlünde taht kurmuş güzel yürekli kardeşim Hacı Kazım Yaldız’ın Mevlam ruhunu şad mekanın cennet eylesin İnşallah…’ dedi. Bizde  Hacı Kazım Yaldız’a Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Spor, magazin-yaşam haberleri (13.01.2020)

Spor İstanbul’dan 250.000 kişilik online etkinlik! Pandemi nedeniyle fiziksel etkinliklerin yerini alan online etkinliklerin en …