Cüneyd Özdemir’den 15-21 Mayıs Aile Haftası Mesajı

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Cüneyd Özdemir, 15-21 Mayıs Aile Haftası nedeniyle şu açıklamayı yaptı.

Aile, toplumun en küçük birimi olup evlilik bağıyla kurulup gelişen, toplumumuzun en temel unsurudur. Toplum ise ailelerin bir araya gelmesinden teşekkül eder. Aile ne kadar mutlu ve huzurlu olursa toplum da bir o kadar güçlü ve sağlam temel üzerine oturur. Tarihi kökleri derin ve güçlü olan milletimiz ise her dönem aile yapısına önem vermiş milli ve manevi değerler ışığında gelişmeyi esas kılacak çalışmalar icra etmiştir. Dün olduğu gibi kökleri sağlam olan bu necip millet bugün ve yarın da aile yapısına sahip çıkarak güçlü olan milletimizi daha güçlü kılacaktır. Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüz uhdesinde yürütülmekte olan her çalışma bireyi ve aileyi güçlü kılacak refah düzeyini artıracak öncelikte gerçekleştirilmektedir.
Bu vesileyle tüm ailelerimizin Aile Haftasını kutlar sağlık, huzur ve mutluluk dolu günler dilerim.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

YARALI LEYLEK ve YAVRU KERKENEZ  EMİN ELLERDE

Kocasinan ilçesi Sümer Mahallesinde duyarlı bir vatandaş tarafından evinin bahçesinde bakıma muhtaç şekilde bulunan yavru …