AGÜ’de Bangladeş Günü

Abdullah Gül Üniversitesi’nde (AGÜ), Uluslararası Ofis ve Uluslararası Öğrenci Kulübü tarafından başlatılan Kültürlerarası Etkinlik Serisi kapsamında Bangladeş Günü gerçekleştirildi.

Uluslararası Öğrenci Kulübü ile ortaklaşa düzenlenen Bangladeş Günü etkinliği, Sümer Kampüsü Rektörlük Konferans Salonunda yapıldı.
Etkinlikte Bangladeşli öğrenciler, diğer Türk ve uluslararası öğrencilere ile etkinliğe katılan diğer AGÜ üyelerine kültürlerini ve ülkelerini tanıttı.
Projenin geçmişi hakkında bilgilendirme ile başlayan etkinlikte Bangladeşli öğrenciler kültürlerini, ülkelerinin tarihini, yaptıkları sunumlar ve diğer performanslarla anlattı. Bangladeşli öğrenciler ayrıca geleneksel kıyafetlerini de tanıttı.
Ülkeleri hakkında sosyal, kültürel, coğrafi ve tarihi bilgiler veren öğrenciler, etkinlik sonunda katılanlara, ülkelerine ait yöresel yiyecek ikramında bulundu.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

YARALI LEYLEK ve YAVRU KERKENEZ  EMİN ELLERDE

Kocasinan ilçesi Sümer Mahallesinde duyarlı bir vatandaş tarafından evinin bahçesinde bakıma muhtaç şekilde bulunan yavru …