Çolakbayrakdar: Birliktelik kültüründen bereket doğuyor

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ve Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’ı belediyede misafir etti. Başkan Çolakbayrakdar, Kayseri’de kurumlar arasındaki birlikteliğin şehre bereket olarak yansıdığını söyledi.

Başkan Çolakbayrakdar’ın ev sahipliğinde daha güzel bir Kayseri için yapılacak yatırımlarla ilgili bir toplantı gerçekleştirildi. Kayseri’nin uyum kültürünün şehre daha güzel hizmetler yapılmasına katkı sağladığını vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, Kayseri’nin her yönüyle örnek bir şehir olduğuna dikkat çekerek “Kayseri, uyum ve birliktelik kültürü açısından tüm ülkeye hep iyi örnek olmuştur. Bizler de bu uyumu artırarak devam ettiriyoruz. Kayseri için; kamu kurum ve kuruluşlarıyla uyum içerisinde çalışmanın neticesinde birlikte hareket edebilme kültürü ile hizmette kaliteyi de artırmış oluyoruz. Kayseri’de ‘Birlikten kuvvet doğar’ sözünün en güzel örneğini sergiliyoruz ve bu doğrultuda hemşerilerimize daha güzel bir şehir sunuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, sözlerini “Daha yaşanabilir bir Kayseri ve daha keyifli bir şehir için hep beraber el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz.” diyerek noktaladı.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Belediyelerden haberler (19.09.2020)

MEVLANA MEYDANI FİKİR YARIŞMASINDA SONA YAKLAŞILDI Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Anayurt Meydanı olarak bilinen Mevlana …