Cahid Cıngı ErÜ Teknopark’ın başarısına dikkat çekti

AK Parti Kayseri milletvekili  Murat Cahid Cıngı, Erciyes Üniversitesi Teknopark Müdürü  Serhat Dalkılıç’ı ziyaret etti, bilgi aldı ve şöyle övdü.
Erciyes Üniversitesi TEKNOPARK @teknopark_erciyes 260’ın üzerinde teknoloji üreten işletmeyi ve 2.000 teknoloji uzmanını barındıran Anadolu’nun en büyük Teknoparkı. 3 milli ve 3 uluslararası projeyi başarıyla yürütüyor. Şimdiye kadar da çok sayıda arge faaliyetiyle teknolojik yeniliği şehrimizin ve ülkemizin hizmetine sunmuş Erciyes Üniversitesi @eru_medya -sivil toplum ve profesyonellerden müteşekkil harika bir yönetim anlayışıyla idare ediliyor.
Erciyes Teknopark Genel Müdürümüz Sn. Serhat Dalkılıç ‘ın ifadesiyle Türkiye’nin en büyük Melek Yatırımcı Ağlarından birini koordine ediyor ki bu da özellikle genç müteşebbisler için çok büyük fırsatlar sunuyor. Her yıl Erciyes Dağı’nda Erciyes Summit isminde Teknoloji Zirvesi organize ediyorlar ve bu faaliyet de ülkedeki en önemli teknoloji günlerinden birisi olarak şehrimizin imajını daha da yukarılara çekiyor. Yeni yatırımlarla sürekli büyümeye devam ediyor. Özetle, Bölgenin Teknoloji Üssü. Başarılarının devamı için hep birlikte azami gayreti göstereceğiz.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu ----- Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

Uğur Sedat Ünsal, Eğitim Sen seçimlerinde güven tazeledi

Eğitim Sen  Kayseri  Şube başkanlığı seçimlerinde Uğur Sedat Ünsal güven tazeledi. Kayseri Öğretmenevi salonunda gerçekleştirilen   …