Başkan Berna Gözbaşı sosyal medyaya damga vurdu

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Galatasaray maçı sonrası sosyal paylaşım sitesi üzerinden yaptığı paylaşımla Trend Topic oldu.

Gözbaşı, Pedro ile Donk’un ceza sahası içerisindeki mücadelesini paylaşarak hakem kararlarını sert bir dille eleştirdi. Taraflı tarafsız pozisyonu izleyen herkesin ortak kanaati ise hakem Zorbay Küçük’ün penaltı’yı es geçmesi yönündeydi.

Başkan Gözbaşı mesajında, “Dahili ve harici bedhahlar artık çekin elinizi bu takımın üzerinden. Kayserisporumuzu içine düştüğü durumdan kurtarmak için maddi ve manevi çırpınırken bir de her hafta hakemlerin gazabına uğruyoruz. Ayıptır, günahtır. Artık yeter. Bir şehrin kaderi ile bu kadar da oynanmaz” ifadelerini kullandı.

Berna Gözbaşı’nın maç sonrasında Pedro Henriqe’ye Donk tarafından yapılan hareketi paylaşması sosyal medyada gündem oldu.

1 MİLYON KİŞİYE ULAŞTI

Başkan Berna Gözbaşı sosyal medyayı salladı. Gözbaşı’nın paylaşımı 1 milyon kişi tarafından görüntülenirken, toplam 151 bin kişi tarafından da etkileşim aldı. Paylaşıma, 2 bin 500 yorum, 21 bin beğeni gelirken, 2 bin 700 kişi tarafından da retweet yapıldı.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Kayserispor’da yeni transferler için imza töreni

Hes Kablo Kayserispor 2020-2021 sezonu kapsamında transfer ettiği futbolculara sağlık sponsoru Acıbadem Kayseri Hastanesi’nde yapmış …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.